Tipy na zajímavé weby: Poznejte divy světa a nechte si navrhnout nový účes

aktualizováno 
Našli jsme pro vás nejen stránky o přírodě a atraktivních účesech, ale také tip na web věnující se rádiím či panoramatickým fotografiím a ještě více.

Budou se volit divy světa. - Velká čínská zeď | foto: Profimedia.cz

Okouzlující příroda
Divy světa – www.quido.cz/priroda

Není to tak dlouho, co jsme psali o stránce, na které jste mohli najít zajímavé stavby z celého světa. Na tomto webu však naleznete ještě další zajímavosti. Všechny jsou zařazeny do rubriky Divy přírody.

Jsou na světě místa, která svou jedinečností a krásou uchvátí každého, alespoň trochu vnímavého jedince, vzbudí jeho úžas, naplní ho úctou k přírodě, obestřou všechny jeho smysly a člověk si uvědomí svou malost. Chcete-li se inspirovat, kam se vydat na dovolenou a přitom vidět něco netradičního, máte jedinečnou šanci. Přečíst si totiž můžete o více jak padesáti divech světa. Články jsou doplněny o ilustrační fotografie míst a také nechybí odkazy na stránky, na kterých naleznete o vybraném divu další informace.

Divy světa

Podobné stránky

Příroda.cz – příroda, ekologie a život
National-geographic.cz - stále je co objevovat


Portál o rádiích
Super-Rádio.cz – http://super-radio.cz

Toužíte-li po portálu, který se denně věnuje rozhlasovému vysílání, potom byste měli zavítat na Super-Rádio.cz.

Tento mladý informační portál monitorující aktuální dění v českém rozhlasovém éteru navíc celkem nedávno spustil i novou barevnější grafiku a přidal nové služby. Jednou z nich je i sekce Live poslech a Rádia. Sekce Live poslech nabízí obsáhlou databázi odkazů na poslech rádií ve všech kvalitách. Všechny odkazy pro live poslech odkazují na servery Play.cz a ABradio.cz. Nová sekce Rádia obsahuje seznam všech českých rozhlasových stanic, které k šíření svého signálu využívají pozemní vysílače. U každé stanice jsou uvedeny základní údaje o držiteli licence, adrese rádia, webové prezentaci a frekvencích, na kterých stanice vysílá.
Naleznete zde také telefony do studia, případně odkaz na webovou kameru sledující dění ve studiu. Přibyly i aktuality, přesněji řečeno novinky, které jsou důležité, ale nesplňují nasazení mezi novinky a články. A pokud by vás zajímalo, která rádia jsou nejvíce poslouchána, zavítejte do sekce Poslechovost. Zde naleznete vždy nejčerstvější data.

Super-Rádio.cz

Podobné stránky

ABradio.cz – internetové rádio
RadioTV – co se děje v éteru


Účesy přes počítač
eHairStudio.net - www.ehairstudio.net

Krátký, zvlněný, polodlouhý, dlouhý či asijský účes? Který zvolit? Nevíte? Rádi byste změnili účes či barvu vlasů, ale neradi riskujete? Přemýšlíte o krátkých vlasech, ale nejste si jisti výsledkem? Rádi byste se dozvěděli, které typy účesů vám sluší a které ne? Nebo jaká barva je pro Vás ta pravá? Pak je tu web eHairStudio.net. Ten vám s výběrem toho pravého účesu nejen pomůže, ale rovnou vám může ukázat, jak byste v něm vypadali.

Navštivte virtuální kadeřnictví a nechcete si vlasy ostříhat 100x jinak. Budete ovšem potřebovat fotografii hlavy. Na webu naleznete informace, které fotografie jsou vyhovující a které nikoliv. Fotografie a zejména její kvalita zásadním způsobem ovlivní výsledek. Služba bohužel není zdarma a je závislá na počtu vámi objednaných portrétů. Minimální počet je 26 za 210 korun. Po uhrazení tohoto poplatku stačí fotografii zaslat a provozovatel služby pomocí počítačové grafiky přiřadí k obličeji různé účesy. Na výběr je přes 4 500 účesů. Ty, které chcete, si můžete vybrat sami, anebo lze využít služeb vizážisty a ten navrhne účesy, které by vám měly nejlépe slušet. Portréty vám poté pošle zpět a vy si je můžete prohlédnout, vytisknout a rovnou s sebou vzít ke kadeřnici a ta vám účes může vytvořit. Tím také odpadá riziko nemilého překvapení z nového účesu.

eHairStudio.net

Podobné stránky

Vlasy.cz – informace o vlasech
Ucesy-ucesy.eu – svět účesů


Uwwwízlo v síti

Potřebujete screenshot nějakého programu a nechce se vám ho instalovat? Tak zkuste využít novou službu Screenshot Archive. Tento web nabízí ke stažení na stovky screenshotů, které lze vyhledávat pomocí klíčových slov a nebo dle kategorií. Všechny obrázky jsou ve formátu PNG, nemají žádný vodotisk a je možné je používat kdekoliv.
Jste příznivcem panoramatických obrázků? A máte rádi českou přírodu? Pokud ano, navštivte web Czech360. Na stránkách totiž naleznete zajímavá místa a můžete tak objevovat krásu České republiky v klidu a pohodlí vašeho domova. Všechny fotografie je možné prohlížet v 360° a k dispozici jsou ve 4 možnostech zobrazení.
Umíte psát text vzhůru nohama? Že ne? Ale pokud chcete, tak služba Flip na adrese www.revfad.com/flip.html vám to umožní. Stačí do pole Originál napsat svůj text a v poli Flipped se ihned začne objevovat jeho kopie postavená na hlavu.

Czech360

 

Nejčtenější

Živého kytaristu už dnes na popové desce neuslyšíte, říká věhlasný zvukař

Allen Sides v pražském poslechovém studiu VOIX

Pracoval na skoro tisícovce alb, postavil osmnáct nahrávacích studií a jeho reprosoustavy hrají i ve studiích George...

Jednosměrná letenka na rudou planetu se odkládá. Mars One krachuje

Ilustrace základny na Marsu, jak si ji představují v organizaci Mars One...

Firma Mars One, která slibovala soukromý let na Mars už v roce 2024, zkrachovala. Plány dostat na Mars lidské obyvatele...

Tančík pro vnuka poručíka Grubera. Němci ho nasadili i proti Tálibánu

Lehké obrněné vozidlo Wiesel s 20mm kanonem

V množině bojových vozidel Bundeswehru nalezneme s trochou štěstí i malé, ale o to více zajímavé tančíky Wiesel. Do...

Poslední Hitlerovy narozeniny nestály za nic. Supertanků se nedočkal

3D model stíhače tanků Jagdpanther, přezbrojeného na kanón ráže 128 mm tak, jak...

Na podzim 1944 se třetí říše hroutí a německé zbrojovky se snaží o nemožné. Hledají recept na zázračné zbraně,...

Kapitán nedosáhl na pedály. Začátek proudové éry přinesl zvláštní nehody

B-707 N7071  Braniff

Nová technika není vždy nutně bezpečnější. Dokládá to vývoj v letectví na přelomu 50. a 60. let. Piloti se s novými...

Další z rubriky

YouTube ztíží použití tlačítka dislike, aby se nezneužívalo

YouTube

YouTube vyzkouší, jak omezit vliv uživatelů, kteří se vyžívají v klikání na tlačítko s palcem dolů.

Rusko se chce opřít do Facebooku a Twitteru. Nedodržují tamní podmínky

Ilustrační snímek

Roskomnadzor oznámil, že tento týden zahájil správní řízení vůči společnostem Facebook a Twitter, které ve stanovené...

Google věnoval miliony dolarů Wikipedii. Ví, že ji bude potřebovat

Společnost Google věnovala otevřené internetové encyklopedii Wikipedia miliony...

Firma Google věnovala další tři miliony dolarů (přes 67 milionů korun) neziskové organizaci Wikimedia, provozovateli...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz