Diskuze

Budějovičtí volejbalisté na závěr Ligy mistrů prohráli v Poitiers

Volejbalisté Českých Budějovic se rozloučili s Ligou mistrů porážkou ve Francii s týmem Poitiers 1:3 po setech 18:25, 23:25, 25:23 a 21:25. Ve skupině skončili Jihočeši na posledním místě; nicméně s historickým vítězstvím, které vybojovali ve druhém kole na půdě největšího favorita a nakonec i vítěze skupiny italského Cunea.
SS

mazac

19. 1. 2012 13:35
Budějovice prohrály v Poitiers

Samotný popis zápasu neřadím zrovna mezi ty nejzdařilejší, ale kde jste vzali časový údaj

že zápas trval 103 min., mně není dost jasný. Podle grafiky z obrazovky, která uvádí skore a  čistý čas jednotlivých setů, jste zápas natáhli o 37 minut - a to jsou  odhadem asi další dva sety.  ???  Grafika uváděla - první set 14 min., druhý set 17 min., třetí set 19 min., čtvrtý set 16 min.  tj.suma sumárum 66 minut. To víte, my fandi jsme detailisti. A to mně ve vašem popisu chybí ještě údaj o počtu diváků. :-(

0 0
možnosti
PP

časy jsou zlé, kamile

20. 1. 2012 14:58
Re: Budějovice prohrály v Poitiers

4 sety sety za hodinu a 6 minut? Pokud jsi někdy hrál volejbal, tak víš, že něco podobnýho je skoro nemožný. Trvání zápasu se navíc neuvádí v čistým čase, ale včetně pauz mezi setama.

Těch 103 minut naopak plus minus odpovídá (zápas vysílala čt4).