Diskuze

Zakopalová dál září, v Paříži zdolala Görgesovou a je v semifinále

Klára Zakopalová si zahraje semifinále na halovém turnaji v Paříži. Česká tenistka zdolala německou fedcupovou reprezentantku Julii Görgesovou 3:6, 7:5, 6:1.
RL

Romla

11. 2. 2012 15:52
Zakopalová - Bartoliová

Klára vedla v prvním setu 5:2 a 40:15 a tím pro ni, zdá se, zápas skončil. Velká škoda.

Klára

to dnes bude mít velmi těžké. Soupeřku požene publikum a tento turnaj bez jestřábího oka mi připadne nad síly některých čárových rozhodčích.

Včera zahrála hodně dobře. Hlavním problémem soupeřky byla od prvního míčku rýma. Bylo to na ní vidět, včetně červeného nosu. Hned jsem si říkal, že když to půjde do tří setů, Klára vyhraje.

No a na rýmu nepomohla ani dvakrát opakovaná balkánská finta .;-)

0 0
možnosti
T

tommr

11. 2. 2012 12:41
Re: Klára

taky se trochu bojím, že nebudou úplně férový podmínky. Viděl jsem pár zápasů z tohodle turnaje a některý výroky rozhodčích byly hodně podivný. Nechápu jak se ještě dneska může hrát turnaj úrovně Premier bez jestřábího oka ... 8-o

0 0
možnosti
JC

janekda

11. 2. 2012 1:11
Favoriti

Dneska to byly hotové žně. Zvonareva, Isner, Bogomolov, Fish, Wickemayer, Zakopalova. Škoda té Vinci, to by už bylo příliš dokonalé. Kukuškin taky málem překvapil.

0 0
možnosti
T

tommr

10. 2. 2012 22:24
takže Klára se v semifinále utká s Bartoliovou

ta dneska zase jednou předvedla zázračný zmrtvýchvstání. S Vinciovou prohrála první set a ve druhým i ve třetím už prohrávala o dva brejky 1:4 resp. 2:5, ale nakonec oba sety ještě strhujícím závěrem dokázala vyhrát.  Na Bartoliový by se mohla v semifinále projevit únava, což by mohla bejt pro Kláru určitá výhoda ... ;-)

1 0
možnosti
LM

VilleRitola

11. 2. 2012 0:11
Re: takže Klára se v semifinále utká s Bartoliovou

Marion je neskutečná bojovnice... R^ Pro tuhle vlastnost jí fandím nejvíc na okruhu, pokud nehraje teda s našima holkama. Je to takový moje zpocený hopsající prasátko moje milovaný ;-) P.S.: jen mi na ní vadí ty její MTO...

další dobrá zpráva z Paříže - Sharapovová končí

už ve čtvrtfinále a její náskok na Petru tudíž tolik nenaběhne ... ;-)

Od pondělka bude pořadí na špičce žebříčku následující:

1. Azarenková 8585 bodů (náskok +1265 bodů na Petru), 2. Sharapovová 7680 bodů (náskok +360 bodů na Petru), 3. Kvitová 7320 bodů, 4. Wozniacká 7085 bodů (ztráta -235 bodů na Petru), 5. Stosurová 5430 bodů (ztráta -1890 bodů na Petru) ... !

Zakopalová zatím v Paříži příjemně překvapuje

a dnešní vítězství nad Goergesovou je hodně cenný. Kdyby se hrálo jen na jeden set tak by byla Goergesová asi světová jednička. Od druhýho setu jde ale její hra obvykle dolů a ve třetím většinou úplně odpadne - potvrdilo se to i dneska. Klára není úplně bez šance ani v semifinále at už bude hrát proti Bartoliový nebo proti Vinciový ... R^