Diskuze

Tenisté Štěpánek a Berdych prošli na turnaji v Cincinnati do třetího kola

Český tenista Radek Štěpánek postoupil na turnaji v Cincinnati do třetího kola. Šestnáctý nasazený hráč dnes porazil bývalou světovou jedničku Marata Safina 4:6, 6:3, 6:1. Uspěl i Tomáš Berdych, který vyřadil Němce Petzschnera 7:6, 6:7, 6:4. S turnajem žen v Torontu se ve 2. kole nečekaně rozloučila světová jednička, Safinova sestra Dinara.
AS

vsez(a)nálek

20. 8. 2009 0:31
Berdych

Berdych je nejvetsi labil na okruhu. V druhem setu v TB vedl 6:2 podaval, potom vedl 7:6 podaval a ten set stejne prohral, v celem zapase nevyuzil 9 match ballu z toho 4 na vlastnim podani Rv Tomu se rika blbost na entou .... Rv

0 0
možnosti
RB

xxx!

20. 8. 2009 9:01
Re: Berdych

No to je sice šílené, ale hlavně že vyhrál.. nyní má před sebou Guccioneho a pokud Nadal nevypadne (nedivil bych se Seppi dle statistik ho hodně trápil), tak poté Nadala. A až v semifinále může potkat Djokoviče a tam už by favorit nebyl.