Diskuze

Berdych a Siniaková jsou ve čtvrtfinále, Strýcová a Štěpánek vypadli

Český tenista Tomáš Berdych porazil v Dauhá Damira Džumhura z Bosny 6:0, 6:4 a na turnaji, na němž obhajuje loňské finále, postoupil do čtvrtfinále. To si zahraje i Kateřina Siniaková v čínském Šen-čenu. Devatenáctiletá Češka zdolala ve 2. kole sedmou nasazenou Kazašku Dijasovou 6:0, 6:4. Naopak Barbora Strýcová se rozloučila s dvouhrou v novozélandském Aucklandu ve 2. kole, v němž podlehla Julii Görgesové z Německa 4:6, 6:7. Radek Štěpánek prohrál ve 2. kole v Brisbane po velkém boji s domácím Bernardem Tomicem 6:7, 6:4, 6:7.
MC

6-1\6-2 končí indiánská babička.Kousala jen v úvodu druhého setu.Škoda jen že jí Vika neposlala už do důchodu.Káča žel přišla v úvodu o servis.3-1

MC

4-6.Dál sledujete sami.Ať mě zas někdo nenarkne že sem furt píšu a nebo mě nemá rad

0 0
možnosti
RN

S.e.r na ně a piš... Takže Kačka první set rupla... Přeji jí semifinálko... Tak snad to otočí...

1 0
možnosti
MC

Mám živé přenosy 3 Katka servíruje a prohrává 2-0,pro zajímavost, Suarez s Lepchenko v Brisbane ztratila první set