Boxer Konečný soupeře v Brně "rozbije". Bookmakeři tipují K.O.

Boxer Lukáš Konečný se chystá na souboj o titul profesionálního mistra světa organizace WBO. | foto:  David Neff, MAFRA

5 2012
Už prošel oficiálním vážením, teď se může pořádně najíst. Měsíce dřiny a příprav jsou u konce. Ve čtvrtek večer se v Brně český boxer Lukáš Konečný utká o titul mistra světa se Salimem Larbim z Francie. Podle kurzů je Konečný jasným favoritem, bookmakeři tipují, že sundá soupeře knockoutem.

K.O.nečný. Tak by se mohl přejmenovat brněnský rodák Konečný před večerním duelem v boxerském ringu brněnské hale ve Vodově ulici. "Jsem si jistej, že bych měl vyhrát. A jsem si skoro jistej, že bych měl vyhrát před limitem," tvrdí nejlepší český boxer současnosti.

Jeho jistotu sdílejí všechny české sázkové kanceláře. Kurzy na vítězství domácího bojovníka sotva přelezou hodnotu 1,1:1, jen u Fortuny má Konečný kurz 1,15:1. Sázkařům se téměř nevyplatí takovou příležitost na svůj tiket zařadit.

Jiný výsledek by byl velkým překvapením hlavně vzhledem ke zkušenostem obou boxerů. Kdo by věřil Francouzovi, může získat v průměru zhruba sedminásobek vsazené částky. I proto jsou zajímavější nabídky některých sázkovek na to, zda Konečný svého soupeře sundá k zemi ještě před limitem.

Varianta K.O. je podle expertů sázkových kanceláří také velmi pravděpodobná. "Lukáš bude extrémně namotivovaný, je to pro něj životní šance. Před domácím publikem Francouze zválcuje, vůbec nepochybuju. Larbi podle mě nevydrží, než půjde k zemi, víc než osm kol," předpovídá hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák.

Co na to Konečný? "Pokud ta šance bude v prvním kole, tak půjde na prdel v prvním kole. Pokud bude nebezpečný, tak si to ohlídám a půjdu na body. Pro mě je důležitý výsledek," tvrdí.

Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Češi jsou proti USA mírní favorité. Hokejistům věří i sázkaři

DOBRÁ PRÁCE. Čeští hokejisté slaví gól Jiřího Sekáče proti Francii.

Ačkoliv čeští hokejisté zatím na mistrovství světa v Minsku nezářili, do čtvrtfinále proti Spojeným...

Sázkařské aféry ve sportu nejsou novinkou. Týkala se i Hadamczika

Reprezentační kouč Alois Hadamczik po prohraném utkání s USA. (19. února 2014)

Zní trochu podivně, když se někdo k současné kauze údajného pokusu o ovlivnění zápasu v juniorském...

Sázkové kanceláře před fotbalovým šampionátem nejvíc věří Brazílii

Brazilec Neymar (vlevo) uniká Luisovi Tejadaovi z Panamy.

Fotbalové mistrovství světa v Brazílii vyhraje podle bookmakerů domácí výběr. Za druhého největšího...

Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie
Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie

Státní zdravotní ústav (SZÚ) informoval o tom, že stravování ve školách je zastaralé a skladba jídelníčku neodpovídá současnému způsobu života. Ze studií vyplývá, že ve školních jídelnách děti nedostávají stravu, která by odpovídala doporučení výživových hodnot a liší se i gramáž porcí. Proč tomu tak je?

Najdete na iDNES.cz