Ragbisté Říčan prohráli s Pragou

Praha - Rozdílem sedmadvaceti bodů podlehli ragbisté Říčan na hřišti Pragy v jedenáctém kole extraligy. Říčany prohrávaly už po poločase 20:0. Strůjcem nečekaného výsledku byl Jan Kudrna, autor dvou pětek a jedné finální přihrávky před dalším průnikem do koncové zóny favorita.

K senzaci se schylovalo i v Praze-Vysočanech, kde Sparta Praha dlouho vedla nad vedoucím týmem soutěže Tatrou Smíchov.

Až tři minuty před koncem hostující Roman Rýgl za nepříznivého stavu 15:24 utekl obráncům Sparty a položil pětku. Po úspěšném kopu po pětce pak v nastaveném čase Vacek zvrátil zápas proměněným trestným kopem na konečných 25:24 ve prospěch Smíchova.

"Štěstí přeje připraveným," ulevil si s úsměvem trenér Tatry Josef Fatka. Do konce podzimní části zbývá sehrát ještě dvě utkání Praga - Vyškov a Havířov - Bystrc.

Výsledky - 11. kolo:
Praga - Říčany 32:5 (20:0), Vyškov - Havířov 29:12 (22:12), Bystrc Brno - Realspektrum Brno 12:17 (0:7), Sparta Praha - Tatra Smíchov 24:25 (13:3).

1. Tatra 11 9 0 2 402:130 29
2. Říčany 11 8 0 3 321:157 27
3. Vyškov 10 8 0 2 228:111 26
4. Brno 11 6 0 5 229:245 23
5. Praga 10 5 0 5 282:195 20
6. Bystrc 10 4 0 6 166:249 18
7. Sparta 11 2 0 9 250:314 15
8. Havířov 10 0 0 10 57:536 10