Diskuze

Martinez kraloval v pražských uličkách

Olympijský vítěz v cross country ze Sydney Miguel Martinez potvrdil roli velkého favorita a vyhrál osmý ročník soutěže Pražské schody. V závodě na hodinu plus jedno kolo neměl francouzský cyklista v atraktivním prostředí Malé Strany konkurenci a v čase 1:01:34 hodiny obhájil dvě předchozí vítězství. Na konto si Martinez připsal prémii 30 000 korun. Na druhém místě projel cílem na tradičním okruhu o délce 1500 metrů se startem i cílem v Nerudově ulici český cyklista Radim Kořínek z týmu Česká spořitelna MTB se ztrátou 19 sekund. Třetí pozici obsadil mistr republiky Milan Spěšný z celku Rubena Merida, jenž na vítěze nabral manko 57 sekund.

Auditor

7. 6. 2001 8:32
Miguel Martinez a jeho vítězství
Myslím, že se nic neočekávaného nestalo... Asi v dnešní době neexistuje nikdo, kdo by ho překonal - ovšem, pokud mu závod sedne...