Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: ČAILH

In-line hokejisté odstartovali MS organizace FIRS výhrou nad Francií

• 0
Čeští in-line hokejisté vstoupili vítězně do světového šampionátu pořádaného organizací FIRS. V Anaheimu porazili Francii 4:1. Góly vstřelili Loskot, Kafka, Cik a Šebek.

Český tým, který touží v zámoří prodloužit šňůru osmi posledních MS, z nichž se vrátil z cenným kovem, šel v páté minutě do vedení a výsledkem 1:0 skončil i poločas. Další tři trefy Češi přidal během šesti minut a šesti sekund krátce po přestávce, teprve pak se dostali ke slovu Francouzi.

Dalším soupeřem obhájců loňského bronzu z turnaje v Kolumbii budou ve čtyřčlenné základní skupině B Lotyši, kteří podlehli loni stříbrným Kanaďanům vysoko 3:8. Vítěz skupiny postoupí přímo do čtvrtfinále, zbývající mužstva čekají osmifinálové boje.