Diskuze

Sedmá etapa Dakaru: těsný souboj Kolomého s Macíkem, Prokop dojel pátý

Dramatický souboj českých kamionů se odehrál v sedmé etapě Rallye Dakar. Martin Kolomý dojel na čtvrtém místě a byl o pouhých 22 vteřin lepší než pátý Martin Macík. Martin Prokop vybojoval páté místo mezi automobily a zaznamenal nejlepší letošní výsledek.
MH

Dnes parádní výsledek. Jen tak dál! [>-]R^

2 0
možnosti

Celkově třetí jezdec na motorkách a dnešní vítěz Barreda pravděpodobně končí, protože po pádu kousek pře cílem má zřejmě zlomenou nohu.

0 0
možnosti

A jedna důležitá informace: Ondra Klymčiw je po úspěšné operaci R^

9 0
možnosti

Oba Martinové s kamiony v cíli. Kolomý se ztrátou 5 min a 49 sec, Macík 6 min a 11 sec na nejrychlejšího Genugtena.

0 0
možnosti
RV

To by mohlo být 5. a 6. místo v etapě. Tak snad dobře pošetřili techniku na zítřek.

0 0
možnosti

Novotná jede, jen jí nefunguje sledování.

Peterhansel opravil auto za pomoci týmového kolegy Despresa, který mu ze svého vozu dal potřebné díly a nyní sám bude čekat hodiny na doprovodný kamion

KK

Vzhledem k tomu, že Peugeot s Dakarem končí a někteří jeho jezdci také končí, tak příští rok může Prokop útočit i na bednu... Jezdí výborně. R^

RV

Pěkná přetahovaná mezi Macíkem a Kolomým.

2 0
možnosti

Prokop dojel sice na 5. místě, což je výborný výsledek, ale jeho nejbližší konkurent , který je v celkovém pořadí před ním (Przygonsky) byl o tři minuty rychlejší - takže ve finále Prokop ztratil.

2 0
možnosti
OB

Co jsou 3 minuty na Dakaru v jedné etapě? :o ... Ani nemusíte odpovídat ... Nic. Další den může být vše úplně jinak. ;) Je to skvělý výsledek. ;)