Zuzana Maděrová

Zuzana Maděrová | foto: Profimedia.cz

Maděrová si v Kanadě pohoršila. Ve druhém závodě skončila třináctá

• 0
Snowboardistka Zuzana Maděrová se v druhém paralelním obřím slalomu Světového poháru v Blue Mountain do první desítky neprobojovala. Osmá žena ze čtvrtečního závodu dnes v Kanadě vypadla v osmifinále a obsadila 13. pozici. Závod v Ontariu byl pro alpské snowboardisty generálkou na únorové mistrovství světa v Bakuriani.

Maděrová do vyřazovací fáze postoupila jako třináctá. V prvním kole vypadla s polskou soupeřkou Aleksandrou Krolovou, jízdu nedokončila. Jejím kariérním maximem zůstalo sedmé místo z minulého víkendu v Bansku.

Závod vyhrála Ramona Hofmeisterová a mezi muži Polák Oskar Kwiatkowski. Český reprezentant Adam Počinek vypadl v kvalifikaci a byl klasifikován na 40. místě.

SP ve snowboardingu v Blue Mountain (Kanada)

paralelní obří slalom:

Muži: 1. Kwiatkowski (Pol.), 2. Payer (Rak.), 3. Fischnaller (It.), ...v kvalifikaci 40. Počinek (ČR).

Průběžné pořadí SP v paralelních závodech (po 9 z 13 závodů): 1. Payer 433, 2. Bormolini (It.) 407, 3. Prommegger (Rak.) 404.

Ženy: 1. Hofmeisterová (Něm.), 2. Zoggová (Švýc.), 3. Ulbingová (Rak.), ...13. Maděrová (ČR) vyřazena v osmifinále.

Průběžné pořadí SP v paralelních závodech (po 9 z 13 závodů): 1. Zoggová 533, 2. Ulbingová 491, 3. Hofmeisterová 472, ...17. Maděrová 161, 40. Šonková 10, 46. Keclíková (obě ČR) 3.