Diskuze

Řezáč skončil ve Vasově běhu sedmý

Stanislav Řezáč obsadil sedmé místo v 78. ročníku Vasova běhu ve Švédsku a postaral se tak o nejlepší výsledek českého lyžaře v historii slavného závodu. Vítězství na trase ze Sälenu do Mory dlouhé 90 kilometrů vybojoval domácí běžec Daniel Tynell, jenž dorazil do cíle s náskokem devíti sekund. Druhý skončil Nor Jörgen Aukland a třetí doběhl už s více než minutovou ztrátou Švéd Oskar Svärd.

Nesvadba

6. 3. 2002 12:29
Ozdoba.
Standa by byl určitě ozdobou i na ZOH.Fukcionáři co tomu říkáte? Já Vám hned odpovím. Standa tam patřil,Vy ale ne. Na dlouhých tratích by určitě nebyl horší než další naši běžci vyjma Bauera. A na 5o kilometrů jsme mohli mít dva běžce do desítky a co kdyby.................................