Paralelní slalom: Kaltschütz a Bruhinová

Sapporo - Rakouský snowboardista Stefan Kaltschütz a Švýcarka Ursula Bruhinová vyhráli v japonském Sapporu závody Světového poháru FIS v paralelním slalomu. Kaltschütz ve finále zdolal vítěze pátečního závodu Mathieua Bozzetta z Francie, vedoucího muže v průběžném pořadí disciplíny, Bruhinová vyhrála v souboji o prvenství nad Rakušankou Heidi Kringsovou. Druhou disciplínu, big air, ovládli v Sapporu Finové. Vyhrál Jukka Eratuli před Miikkou Hastem, třetí skončil domácí Kenži Išikava.
Výsledky - paralelní slalom
Muži:
1. Kaltschütz (Rak.), 2. Bozzetto (Fr.), 3. Ebner (Něm.), 4. Košir (Slovin.), 5. Eiselin (Švýc.), 6. Maier (Rak.).  Průběžné pořadí SP: 1. Bozzetto 3540 bodů, 2. Košir 2900, 3. Ebner 2250.
Ženy: 1. Bruhinová (Švýc.), 2. H. Kringsová (Rak.), 3. Blancová (Fr.), 4. C. Rieglerová (Rak.).  Průběžné pořadí SP: 1. Rubyová (Fr.) 3800, 2. Blancová 2580, 3. Renothová (Něm.) 2400.
Výsledky - big air
Muži:
1. Eratuli 1000 bodů, 2. Hast (oba Fin.) 800, 3. Išikava 600, 4. Nakai (oba Jap.) 500, 5. Mattila (Fin.) 450.
Pořadí SP v disciplíně:  1. Eratuli 2000, 2. Mattila 1750, 3. Tuoriniemi (Fin.) 1580.