Diskuze

Skikrosařka Kučerová skončila na MS sedmá, v semifinále upadla

Skikrosařka Nikol Kučerová vybojovala na mistrovství světa v Utahu sedmé místo. Na stejné trati v Solitude, kde si v pátek Eva Samková dojela pro zlato ve snowbordcrossu, měla Kučerová v semifinále tvrdý pád, přesto dosáhla druhého nejlepšího výsledku na MS. Před čtyřmi lety skončila v Kreischbergu šestá.
LS

kdyz snoubordacka lyzarka skonci 7. jsme informovani i o jejich treningovych uspesich... kdyz skonci 7. skikrosarka tato informace budi pramalo zajmu medii i obecenstva...

0 0
možnosti
TB

V tříčlenném osmifinále byla druhá, ze čtvrtfinále prošla rovněž z druhé příčky, poté co akrobaticky na jedné lyži v zatáčce předjela soupeřku a zajistila si postup

Nikol zajela výborný výsledek, ale do semi se z 1/4finále dostala po chybě své soupeřky, která vyjela mimo stopu a ztratila rychlost. Osmifinále zvládla opravdu perfektně R^. Ten pád v semi byl fakt tvrdý, ale dopadla dobře, asi hůř dopadla ve stejném místě Kanaďanka v jízdě před Nikol. Snad bude v pořádku

1 0
možnosti

Ten postup byla pekelná haluz ;-D, ale na to se historie ptát nebude. Spíš mě mrzelo, že v malém finále to projela s Kanaďankami tak o tři parníky :-/