Diskuze

Slalom v Santa Caterině vyhrál Hirscher, Krýzl nedokončil první kolo

Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhrál slalom v Santa Caterině a vrátil se do čela průběžného pořadí Světového poháru. Druhý skončil s odstupem 21 setin vteřiny Henrik Kristoffersen z Norska. Po prvním kole vedoucí Rus Alexander Chorošilov nakonec bere bronz. Český reprezentant Kryštof Krýzl nedokončil první kolo.
MC

Ti 2 co byli před Marcellem teď absolutně nestačili.První měřený mezicas byl pěkně zradnej.Kazdej z nich na něm viditelně zaváhal. Poláci říkali o Marcelove jízdě pendolino a Němci potleskali.To se mi moc libilo

0 1
možnosti
ZB

"Rakušan Marcel Hirscher vyhrál slalom Světového poháru v Santa Caterině. Druhý skončil s odtupem 21 setin vteřiny Nor Kristoffersen, třetí vyl Rus Chorošilov. "