Diskuze

Lyžař Bauer uzavřel sezonu druhým místem

Lukáš Bauer uzavřel úspěšnou sezonu Světového poháru v běhu znovu na stupních vítězů. Celkový vítěz prestižního seriálu obsadil v závěrečném stíhacím v italském Bormiu závodě druhé místo. Vyhrál francouzský reprezentant Vincent Vittoz. Martin Jakš doběhl na 17. místě, Dušan Kožíšek na 27. a Martin Koukal na 34. pozici.

Ruler

16. 3. 2008 21:22
gratulace pánové
Bauer super, Jakš výborně - druhý z našich!

gratulace!
Neuvěřitelný výkon!!! Je">http://imgs.idnes.cz/diskuse/rukaon.gif'>Je trochu v české povaze nedoceňovat mimořádnost ba na ní hledat hnidy, takže: vítězství Čecha ve SP v tradiční lyžařské disciplíně je neuvěřitelný, nepředstavitelný výkon, významem srovnatelný s hokejisty v Naganu. Podmínky, šíře základny běžců-lyžařů, konkurence, popularita atd. u nás a ve Skandinávii je nesrovnatelná. Vypálit jim rybník o 633 bodů je mimo slov. O Baurovi by se povinně mělo psát měsíc na 1.stranách všech plátků, měl by bejt náplní všech TV zpráv a děti by měli umět nazpamět jeho narození.  Nebránil bych se ani známkám či soše. Jooo, s něčím takový se chvíli těšit a kochat by nám všem jen prospělo... Ta česká malost se jednou musí zlomit!!!
(Jen u kandidatury na prezidenta bych byl opatrný )