Diskuze

Ledecká: Sjezd v Bansku? Je to takový super-G obří slalom ve velké rychlosti

Premiéru na bulharské sjezdovce v Bansku si v pátečním sjezdu odbyla česká lyžařka Ester Ledecká. S novým kopcem se stále seznamuje, i proto z toho bylo 20. místo – nejhorší umístění Ledecké ve sjezdu v této sezoně. „Jsem ale ráda, že už mám s kopcem nějakou zkušenost,“ říká Češka. V sobotu se na stejném místě jede další sjezd.
LS

L24a23c47i 69S26u65s50t74e13k

24. 1. 2020 18:33

"Je to takový super-G obří slalom ..";-D - ledecka vymyslela fungl novou fis alpskou disciplinu ;-D

0 3
možnosti
JL

J65a36n 18L80u14d38v47í45k

24. 1. 2020 17:42

Gratuluju. Na tento profil trati je to vyborny vysledek.

1 0
možnosti
MF

M82a15r60e64k 59F36a51j49t

24. 1. 2020 14:31

U Ester v lyžování beru za úspěch do první 30. Na snowboardu ale neberu méně než bronz :-)!

1 0
možnosti
VP

V47ě76r98a 35P71e42t68r32ů

24. 1. 2020 14:00

jako olympijské vítězce a vedoucí ženě disciplíny by asi 20 místo stačit nemělo.....Shiffrinová by asi byla pěkně naštvaná a makala by tak aby příště vyhrála (proto asi je nejlepší na světě), taky u Ledecké pochvala klídeček plácání po ramenou...no je to jen můj názor ---

1 5
možnosti

Ester není olympijská vítězka ze sjezdu.

4 0
možnosti
JM

Být 20. mezi světovou elitou je paráda. V TV se mi trať zdála v jednom místě nezvykle hrbolatá a hodně holek tam vypadlo. Takže R^R^ a zítra ještě lépe.

2 1
možnosti
LS

L73a52c18i 89S67u95s34t42e87k

24. 1. 2020 18:29

zitra je trat vice-mene stejna, ale souhlas, vysledkove muze byt uz jenom vyse (pokud dojede..):-)