Plzeňský házenkář Milan Škvařil střílí na permskou branku. | foto: Ladislav Němec, MAFRA

Plzeňští házenkáři doma podlehli ruskému Permu o dvě branky

• 0
Házenkáři Plzně podlehli v úvodním střetnutí druhého kola Poháru EHF ruskému Permu 23:25. Mistři české extraligy v poločase prohrávali s Medvědy o čtyři branky, po změně stran manko snížili na polovinu.

Odveta v Permu se uskuteční v neděli 19. října.

Plzeň do 2. kola evropského poháru prošla v září přes italské Bolzano, Perm byl do této fáze soutěže nasazen.

O své výhře v Městské sportovní hale na Slovanech hosté rozhodli šňůrou pěti branek mezi 14. a 22. minutou ze stavu 5:4 pro Západočechy.

Poháru EHF házenkářů - úvodní utkání 2. kola

Plzeň - Perm 23:25 (10:14)
Nejvíce branek:
M. Škvařil 7, Linhart a Loskot po 4 - Šindin 6, Bogdanov a Makarov po 5. Rozhodčí: Hansen, Pettersen (oba Nor.). Sedmimetrové hody: 4/3 - 3/1. Vyloučení: 3:7. Diváci: 1 120.