Patří k extratřídě, chválil Puteru kouč hostů

Karviná - Ani téměř padesátiprocentní úspěšnost gólmana Miloše Putery nepomohla házenkářům Baníku Karviná k lepšímu výsledku proti německému bundesligovému Flensburgu v 1. kole Ligy mistrů. Hosté vyhráli 28:22. "Putera chytal jako světová extratřída," chválil karvinského brankáře kouč hostů Kent-Harry Anderson.

"Zachytal jsem si docela dobře. Škoda, že ten můj výkon nepomohl mančaftu k lepšímu výsledku," řekl Miloš Putera.

V brance jste exceloval. Dlouho jste držel naději na vyrovnanější výsledek.
Jenže od pětačtyřicáté minuty jsem dostal asi pět branek v řadě a už s tím nešlo nic dělat. Teď mě to strašně mrzí.

Čím to, že na opačné straně hřiště to vašim spoluhráčům, hlavně pivotům, nešlo? Chybí nám zkušenosti. Slabá střelba je možná i kvůli přemíře snahy. Čím víc kluci chtějí dát gól, tím méně se jim to daří.

Ovšem i tak jste favorita málem překvapili.
Snažili jsme se držet s nimi krok a hráli jsme vyrovnanou partii. Kdybychom to vydrželi o pět šest minut déle, možná by i hvězdy z Flensburgu znervózněly a třeba bychom uhráli i nějaký bod. Ten zápas nám ukázal, že když budeme bojovat, můžeme se měřit s kýmkoliv.