Střešovice stíhají florbalisty Future

Praha - Střešovičtí florbalisté stáhli náskok prvního týmu mužské extraligy Future na rozdíl jediného bodu. Pomohla jim k tomu domácí výhra s Libercem 6:4. Future, vedoucí celek tabulky, má však zápas k dobru. Hodně branek bylo k vidění v Pardubicích, kde domácí mužstvo devíti góly zničilo Bohemians.

Florbalisté Tatranu Střešovice zdolali v nedělním utkání 12. kola extraligy Liberec 6:4 a posunuli se na druhé místo o bod za vedoucí SSK Future.

Lídr tabulky má oproti úřadujícímu mistrovi zápas k dobru stejně jako třetí tým v pořadí FBC Ostrava, který zaostává za Střešovicemi o jediný bod.

Na čtvrtou pozici se vrátila Mladá Boleslav, která sice doma dovolila nováčkovi z Třince teprve druhý bodový zisk v sezoně, ale nakonec slavila výhru 4:3 v prodloužení.

Třinec má před posledními FbŠ Bohemians čtyřbodový náskok, protože Pražané v Pardubicích podlehli vysoko 2:9 a stále zůstávají bez bodu.

V souboji týmů na hranici osmičky pro play off podlehl vicemistr z Havířova před vlastním publikem Bulldogs Brno 3:4 v prodloužení, přesto poskočil na osmé místo.

Torpedo má při stejném bodovém zisku s Chodovem a Pardubicemi nejlepší skóre. Brno uniklo svým pronásledovatelům na dva body.

Výsledky - 12. kolo: Sokol Mladá Boleslav - FBC Třinec 4:3 v prodl. (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0) Branky: 34. a 62. Volf, 35. Fojta, 50. Hostinský - 13. Grochal, 23. Curney, 59. Petřík.

Torpedo Havířov - Bulldogs Brno 3:4 v prodl. (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)
1. R. Kantor, 32. Juhaňák, 38. Pavel Kožušník - 9. a 65. Veselý, 10. M. Kadlec, 31. Schneider.

Sokol Pardubice - FbŠ Bohemians 9:2 (3:1, 4:0, 2:1)
1. a 25. Kunát, 38. a 57. Vacík, 8. Brychta, 12. Bahník, 29. vlastní, 36. Zozulák, 59. Jelínek - 9. Plecháč, 60. Sládek.

Tatran Střešovice - FBC Liberec 6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
Branky: 38. a 47. Brychca, 17. Noha, 20. Jedlička, 35. Klimeš, 51. Fridrich - 18. V. Krupička, 37. Nesměrák, 37. Drnec, 42. Křenek.

1. SC SSK Vítkovice - JM Chodov 7:4 (3:0, 2:3, 2:1)
9. a 31. Kološ, 39. a 58. V. Hrubý, 5. Brus, 10. Vladař, 48. L. Hrubý - 32. Šochman, 36. Vaculík, 37. Hanic, 48. Ondráček.