Pardubice - Vítkovice: u míčku hostující Vít Hrubý (vpravo)

Pardubice - Vítkovice: u míčku hostující Vít Hrubý (vpravo) | foto: Radek Kalhous, MAFRA

Florbalisté Vítkovic se po výhře nad Future posunuli do čela extraligy

• 0
Florbalisté mistrovských Vítkovic vyhráli v předehrávce 20. kola extraligy v Praze nad SSK Future 8:4 a posunuli se do čela tabulky o bod před Tatran Střešovice, který má ale zápas k dobru.

Domácí hráči Future už v sedmé minutě prohrávali 0:2, ale ztrátu v úvodní části smazali. Stejně tak odpověděli v druhém dějství dvakrát na vedení soupeře, ale v závěrečné části už skórovali jen vítkovičtí hráči.

"Branka na 5:4 byla pro nás velice důležitá a dodala nám klid do zbytku třetí třetiny," řekl na oficiálních stránkách České florbalové unie trenér Vítkovic Radomír Mrázek.