Florbalisté Brna se radují z vítězství nad Střešovicemi.

Florbalisté Brna se radují z vítězství nad Střešovicemi. | foto: Anna Vavríková, MAFRA

Florbalisté Střešovic padli v Brně, Mladá Boleslav se dotahuje

• 0
Florbalový Tatran Střešovice podlehl v 18. kole extraligy v Brně 2:3 a jeho náskok na čele tabulky se zúžil na pouhý jeden bod. Pronásledovatelé z Mladé Boleslavi totiž uspěli na hřišti Bohemians v poměru 5:4.

Tatran vedl v Brně před 817 diváky po dvou třetinách 2:0, ale v závěrečném dějství otočili výsledek Ondřej Veselý, Jiří Koutný a David Coufal.

"Byli jsme lepší celý zápas, ale šance jsme začali proměňovat až ve třetí třetině," řekl oficiálním stránkám ČFbU trenér Brna Rudolf Škubal. Jeho svěřenci se drží na osmé pozici pro play-off o dva body před FBC Ostrava.

"Na dva góly se nevyhrává, soupeř nás přejel v osobních soubojích," uvedl trenér Střešovic Jiří Jakoubek.

Mladá Boleslav rozhodla vyrovnaný zápas s Bohemians až v čase 58:34 díky trefě Pavla Boušky.

AutoCont extraliga florbalistů - 18. kolo:

FBC Kladno - 1. SC Vítkovice 3:5 (0:2, 0:1, 3:2)
42. a 43. Wild, 53. Přívara - 11. a 40. Žydel, 16. a 51. Veltšmíd, 52. Koňařík.

Bulldogs Brno - Tatran Střešovice 3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
47. O. Veselý, 48. J. Koutný, 60. Coufal - 13. T. Vávra, 35. Richter.

FBC Liberec - JM Chodov 4:9 (0:2, 2:1, 2:6)
32. a 54. Valeš, 39. Böhm, 59. Vážný - 6. a 48. Pražák, 16. a 55. Běhavý, 33. a 60. Jastřembský, 50. Mikeš, 52. Jelínek, 53. Ondrušek.

FbŠ Bohemians - Mladá Boleslav 4:5 (1:2, 1:1, 2:2)