Florbalisté Brna uspěli v Ostravě.

Florbalisté Brna uspěli v Ostravě. | foto: Monika Hlaváčová, MF DNES

Bulldogs zvládli drama v Ostravě a posunuli se třetí příčku

• 0
Florbalisté Bulldogs Brno zvítězili v předehrávce 10. kola extraligy na hřišti FBC Ostrava 7:6 v prodloužení a posunuli se na třetí místo o skóre před SSK Future. Domácí Pepino sice v zápase dvakrát vedlo už o dvě branky, ale 33 sekund před koncem základní hrací doby vyrovnal Matěj Koňařík a ve čtvrté minutě nastavení rozhodl svou druhou trefou v utkání Pavel Najdekr.

Domácí dostal už ve 40. vteřině utkání do vedení nejproduktivnější hráč soutěže Skácel, ale Vrána s Komendou stav otočili. Pepino vyrovnalo vteřinu před první pauzou díky Machalovi, po trefách Ďopana a Třísky navíc vedlo 4:2. Kotlas s Koňaříkem smazali ztrátu, ale deset vteřin před koncem druhé části opět získal vedení domácím Chrápek. Ani Třískova trefa na 6:4 domácím k výhře nestačila, protože Petr Kadlec, Koňařík a Najdekr výsledek otočili.