Diskuze

Norský boj o první místo vyhrála Röiselandová, Davidová doběhla osmá

Diváci ve Vysočina Areně přihlíželi k nádherným biatlonovým bojům o první tři pozice. Stíhací závod žen v Novém Městě na Moravě až do posledních metrů neznal vítězku, první místo nakonec vybojovala Norka Marte Olsbuová-Röiselandová. O druhou a třetí příčku se podělily Ingrid Landmark Tandrevoldová a Francouzka Anaïs Chevalierová-Bouchetová. Nejlepší Češka Markéta Davidová skončila osmá.
MU

Krasná diskuze, Cajt 4 příspěvky a žádná reakce na něj. To je cesta....:-)

6 0
možnosti
RV

Markéta skvělá, už chybí jen kousek, to přijde...

2 0
možnosti
JS

Tak zase ty nejkompletnější biatlonistky, co celou sezonu jsou mezi nejlepšími zase v top tem. Prostě výborní biatleti musí ovládat obojí výborně. Být super běžcem a velmi dobře střílet. Protože BIATHLON = BĚH + STŘELBA

4. 3. 2023 16:34

Fakt jo? Asi jsme koukali každý na jiný sport. Mrkněte si do kapsy, máte tam nalháno.

0 10
možnosti
RB

Markéta absolutorium. Jela bez nějakého šetření nadoraz.

21 0
možnosti
JS

Škoda těch 2 chyb na 3. položce. Ale na medaili by to asi nebylo, i kdyby všech 20 trefila. Ale i tak skvělý závod od Markéty

7 0
možnosti

Tak dětižrouti ze severu zatím vyžírají co se dá... V NMNM z 12 placek mají 9 a nemají jen 3x bronz...