Diskuze

Blake to neskutečně rozhodl, žasl Hruban. Sám odřízl hvězdu soupeře

Ačkoli je sám vyhlášeným střelcem, musel Vojtěch Hruban žasnout nad střeleckým výkonem svého spoluhráče Blakea Schilba. Americký rodák pěti trojkami v poslední čtvrtině zařídil českým basketbalistům důležitou výhru 64:56 ve Finsku a otevřel šanci k postupu na mistrovství světa.

T95o54m85á72š 90F10u90k69s30a

28. 11. 2017 21:06

Vojtovy postřehy byly zajímavé a přitom stručnéR^

0 0
možnosti

Že při ME nebylo o panu Josefovi Balvínovi ani slechu. Že by ho repre bez syna vůbec nezajímala?

Hruban, Balvin a v poslední čtvrtině Schilb dobrý. Celkově ale bída. To si musí přiznat í rodinní příslušníci.

0 0
možnosti

Bylo to super. Kluci hrali dobre. Kritici budou porad neco videt. Ja jsem byl pysny na vsechny.R^[>-]V

1 1
možnosti

Schilbův trojkostroj byl opravdu neskutečný. R^ Bez tohoto trojkostroje na konci zápasu by ČR ve Finsku s největší pravděpodobností prohrála.

28. 11. 2017 14:29

že, další dvě výhry s Bulharama jsou povinnost plus minimálně jedna v dvojzápase Island, Finsko. Já to teda vidím na 5 výher určitě