Diskuze

Velkolepý obrat Chicaga, důležitým košem přispěl i Satoranský

Basketbalisté Chicaga předvedli v NBA další velký obrat. Na konci třetí čtvrtiny prohrávali doma s Clevelandem o 19 bodů, ale nakonec vyhráli 118:116. Český reprezentant Tomáš Satoranský přispěl k vítězství Bulls důležitým košem dvě minuty před koncem, celkem nasbíral šest bodů, dva doskoky a osm asistencí. Hlavní hvězdou byl Zach LaVine, který dal 21 ze svých 42 bodů v poslední čtvrtině.
KL

Lakers devět blokůR^u některých týmů za hranou playoff jsou ty jejich proměnlivé výkony v různých částech zápasu docela šílené.

0 0
možnosti
MT

Já mám na ty bulls smůlu. Viděl jsem první poločas. Cavs by se sice ve druhé čtvrtině asi trefili i poslepu, ale obrana Bulls zase příšerná