Diskuze

Basketbalistky KP Brno porazily Ramlu a drží naději na postup

Basketbalistky KP Brno zvítězily v 6. kole Eurocupu nad izraelským týmem Elitzur Ramla 72:69 a udržely teoretickou naději na účast v play off. O jejich osudu rozhodne čtvrteční zápas mezi Botasem a Gorzówem a také souhra dalších výsledků v ostatních deseti skupinách, z nichž postoupí i čtyři týmy ze třetích míst.

L65i12b84o14r 21B50a23l39í96k

5. 12. 2019 15:28

Pokud soupeř přijel jen v šesti hráčkách, stačilo risknout prodloužení. Soupeř by se vyfauloval a byla šance tímto zpúsobem zkusit v prodloužení vyhrát větším rozdílem.

Jinak pokud skončí v tabulce třetí, budou 5-7 nejlepší tým z třetího místa, tak postup utekl fakt těsně

0 1
možnosti

Risknout prodloužení se možná dalo pro postup z 2.pozice. Ten rozdíl by musel být 18ti bodový (což za 5minut prodloužení proti zdecimovanému soupeři není nemožné) a ještě by Botas musel vyhrát nad Gorzowem.

Ovšem postup z 3.pozice byl a je prakticky vyloučený hlavně díky skóre -66bodů. Týmy, které pravděpodobně skončí na třetích místech v naší konferenci (skupiny A až E z nichž postupují pouze dva nejlepší z třetích míst) se třemi vítězstvími jako KP jsou už nyní před posledními zápasy 3 a celkové skóre má druhý nejlepší z nich (Sepsi) 0 ...

0 0
možnosti

Bravo! Brno od začátku sezóny udělalo velký progres. Líbí se mi jak hráčky dokáží hrát na úrovni a v tempu i v poměrně široké rotaci. To je velká výhoda díky níž včera zdolaly podstatně zkušenějšího soupeře. Týmu nechybí psychická odolnost. V půlce 3.čtvrti to vypadalo velmi špatně, když se hráčky začaly hádat s rozhodčím a rozdíl byl až 11bodový. Pak přišel rozhodující time a od té chvíle KP přestalo výroky rozhodčího řešit a soupeře doslova uštvalo.