Diskuze

Fenerbahce vládlo, Veselý nejvíc. Řecké derby pro Panathinaikos

Forma Fenerbahce Istanbul stoupá, v šesté kole basketbalové Euroligy si turecký obhájce zajel do německého Bambergu pro jasnou výhru 80:57. Jan Veselý byl s 15 body nejlepším střelcem vítězů i celého zápasu, stihl je na 23 minut. Proměnil sedm z deseti pokusů za dva body. Vždy vypjatý souboj mezi Olympiakosem Pireus a Panathinaikosem Atény zvládli lépe hosté (70:62).
MC

Rossija !!! Chimki. 91-90. Souboj nervů na sestkach v závěru a když španělský klub proměnil trojku, už díky bohu neměl čas na zvrat. Nu ale první šestka Alexe Švéda se houpala pěkně na obroučce, ještě že si dal balón rect. Nyní začla závěrečná čtvrtina pro Fenerbahce, vstoupilo v ňu s desetibodovým náskokem. Ve třetí čtvrtině je vyrovnané řecké derby.