Bryantových 35 bodů nestačilo

• 3
New York - Zámořská NBA má za sebou další porci 8 přípravných zápasů a průběh poloviny z nich byl velmi dramatický - všechny čtyři vyrovnané zápasy navíc vyhráli hosté. San Antonio a také Lakers prohráli doma v prodloužení (Lakers nestačilo ani 35 bodů Kobeho Bryanta), Orlando vyhrálo o bod v New Orleans a Portland o tři body v Torontu.
Toronto - Portland 85:88
Hvězdou zápasu byl hostující Zach Randolph, který zaznamenal 34 bodů a 17 doskoků - především díky němu měli Blazers velkou převahu pod košem, a to jak bodovou (34:16), tak v doskakování (50-40). Randolph zářil především ve 3.čtvrtině, kdy nastřílel 16 z 22 bodů svého týmu. Toronto přesto vedlo o 6 bodů ještě 2 minuty před koncem, ale hosté stihli v posledních sekundách zápas otočit.
Střelci:
Raptors
- V.Carter 17, Marshall 12, L.Murray 10
Blazers - Randolph 34 bodů a 17 doskoků, Miles 14, D.Anderson a Van Exel 9

L.A.Clippers - Denver 88:100
Denver uzavřel zápas šňůrou 15:2, na čemž měl velký podíl Rodney White. Oporou byl také Carmelo Anthony, který stihl před svým vyfaulováním nastřílet 23 bodů - na něho byla soustředěna včera velká pozornost, protože tiskem proběhla zpráva o jeho obvinění z držení marihuany. Ta se u něj našla při kontrole na letišti, ale Anthony tvrdí, že ji v jeho zavazadle nechal jeho kamarád.
Střelci:
Clippers
- Maggette 18, Simmons 12 bodů a 10 doskoků, Kaman, Livingston a Moore 10
Nuggets - Anthony 23, K.Martin 15, A.Miller 12, R.White 11, Lenard 10

New Orleans - Orlando 91:92
V New Orleans zářila sehraná dvojice rozehrávačů Steve Francis - Cuttino Mobley, která ještě vloni hájila barvy Houstonu. Společně nastříleli 44 bodů, sekundoval jim opět nováček Howard (15 bodů a 10 doskoků) a také Grant Hill, který se sice neprosazoval střelecky (6 bodů), ale nasbíral 8 doskoků a 5 asistencí. Domácí kouč Byron Scott byl hodně nespokojen s obranou a doskakováním svého týmu.
Střelci:
Hornets
- Magloire 16, B.Davis 14, Nailon 12, J.Smith a D.West 10 (C.Andersen 11 doskoků)
Magic - Mobley 25, Francis 19, D.Howard 15 bodů a 10 doskoků (Battie 10 doskoků)

Memphis - Milwaukee 97:75
Memphis vyhrál snadno, ve třetí čtvrtině vedl už o 22 bodů. Blýskl se Jason Williams (16 bodů, 5 asistencí), ale "vypomohli" mu i další, zatímco v hostujícím týmu byl Michael Redd (22 bodů) zcela osamocen. Milwaukee mělo úspěšnost střelby jen 35%.
Střelci:
Grizzlies - J.Williams 16, Gasol a Swift 14, Wells 12, Battier 10
Bucks - Redd 22, Mason 8, M.Williams 7

Dallas - New York 112:74
Dallas hrál bez Nowitzkiho, Stackhouse a některých dalších hráčů, ale přesto nedal Knicks žádnou šanci. Hosté bez Allana Houstona žalostně stříleli (31%) a zápas byl po šňůře 11:2 rozhodnut v podstatě už na konci první čtvrtiny.
Střelci:
Mavericks
- J.Howard a Terry 17, Dampier 14, Finley 11, D.Harris 10
Knicks - J.Crawford 14, Sweetney 10, T.Thomas 8

Houston - Chicago 98:78
Skvělý výkon domácí trojice McGrady - Yao - Jackson nedal hostům šanci. Tracy McGrady proměnil 12 ze 17 střel a nasbíral 27 bodů, Yao Ming přidal 20 bodů a 8 doskoků a Jim Jackson, 17 bodů, 8 doskoků a 5 asistencí. Plusem pro Chicago může být další velmi dobrý výkon nováčků Luola Denga a Andrese Nocioniho.
Střelci:
Rockets
- McGrady 27, Yao 20, J.Jackson 17
Bulls - Deng 20, E.Curry 17, Nocioni 14, Hinrich 9 bodů a 11 asistencí

San Antonio - Philadelphia 95:97 po prodl.
Philadelphia prohrávala po 3 čtvrtinách 62:69, ale v poslední části hry bylo vidět, že bere letošní přípravné zápasy vážně a bojovala o výhru - vynutila si prodloužení a v něm rozhodla trojice mladíků Kyle Korver, Andre Iguodala a Josh Davis. Domácím chyběli Ginobili a Rose, ve své obvyklé formě byl Tim Duncan (18 bodů a 11 doskoků).
Střelci:
Spurs
- Duncan 18 bodů a 11 doskoků, D.Brown 17, T.Parker 14, Horry 11
76ers - Williamson a Iverson 14, M.Jackson a Iguodala 13, Salmons 10

L.A.Lakers - Golden State 88:90 po prodl.
Oba týmy vzali tento zápas zřejmě dost vážně, protože nechaly své hvězdy hrát na přípravu neobvyklé počty minut. Hostující Jason Richardson zaznamenal źa 42 minut 25 bodů, 8 doskoků a 5 asistencí a v prodloužení proměnil klíčové trestné hody. Domácí Kobe Bryant odehrál dokonce 44 minut, nastřílel 35 bodů (7 asistencí), ale na výhru to nakonec nestačilo, když střelecky selhal v prodloužení. Na zápase ve Staples center bylo přes 15 000 diváků (včetně Karla Malonea), a ti připravili velké ovace hostujícímu Dereku Fisherovi, který do této sezony oblékal barvy Lakers.