Diskuze

Brno získalo desátou výhru v sezoně

Drtivým náporem na začátku druhého poločasu rozhodli basketbalisté A Plus Brna o svém vítězství na palubovce Pardubic v předehrávce 14. kola Mattoni NBL. Domácí hráči zaznamenali ve třetí čtvrtině jen devět bodů a nakonec prohráli o dvacet bodů 66:86. Zbývajících pět utkání 14. kola je na programu ve středu 4. ledna.

pivec1

2. 1. 2006 20:15
Hrůza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Výběr utkání a hlavně to co oba týmy předvedli,to byla vážně hrůza!Tohle byla fakt propagace basketetbalu!Pak se není co divit,že sledovanost basketbalových přenosů a pozornost medií se blíží nule.To co předvedli Pardubice bylo tak na úrovni 3.ligy,překvapující je zejména to,že hráčům asi vůbec nevadí,že jsou v Tv a chodí po hřišti jak lenochodi.Brno nebylo o moc lepší.Zkrátka trapná podívaná.Příště by měli mládeži se na takovéhle zápasy zakázat dívat.