Diskuze

České basketbalistky do 16 let získaly evropské stříbro

Český basketbal slaví výrazný mládežnický úspěch, reprezentační výběr hráček do 16 let vybojoval na mistrovství Evropy své věkové kategorie stříbrné medaile. Ve finále šampionátu v bulharské Varně podlehl 49:54 neporaženému Španělsku.
PJ

Ještě štěstí, že se o víkendu neuprdl nějaký třetiligový fotbalista. To už by se na holky místo nenašlo vůbec.

Máme tady úspěch jak hrom a vy napíšete pouze výsledek finále a k tomu dva řádky. Jó, kdyby se tak teď hrála fotbalová kvalifikace na ME, kam se stejně nedostanou? To by toho byla mladá fronta plná.

Holky ohromná gratulace! Kdyby skončil druhý na ME nějaký tým z protěžovaných sportů, asi by se napsalo víc, ale nevadí