Bartoň je s Badalonou krůček od finále

• 4
Barcelona - Český basketbalový reprezentant v dresu Joventutu Badalona Luboš Bartoň se blýskl 13 body a 6 doskoky a opět výrazně pomohl k výhře svého týmu nad Realem Madrid, tentokrát 85:71. Badalona vede v semifinále španělské ligy 2:1 na zápasy a o postupu do finále může rozhodnout na své palubovce už v sobotu večer.
Badalona dokázala získat jednu výhru v Madridu a protože se série hraje na 3 vítězné zápasy, má postup do finále na dosah. Utkání bylo velmi vyrovnané až do konce 3.čtvrtiny, ale Realu v poslední čtvrtině došly síly a prohrál ji 13:26.

Ve druhém semifinále je stav souboje mezi Barcelonou a Tau Cerámica zatím vyrovnaný 1:1 na zápasy.