EGMOND AM ZEE (Nizozemsko, mezinárodní půlmaraton)
Muži - 1. Krotwaar 1:03:43, 2. Maase 1:04:36, 3. W. Kigen (Keňa) 1:05:22
Ženy - 1. L. Kiplagatová (Keňa) 1:12:28, 2. Wijenbergová 1:16:42, 3. Heerenová 1:16:47, 4. Petra Kamínková (ČR) 1:18:05, 5. J. Rotichová (Keňa) 1:19:28,...9. Jana Biolková (ČR) 1:22:43.
BERGDORF (Německo, kros)
Muži - 9,86 km: 1. Kallabis 32:24, 3,49 km: 10. Ingo Schultz 12:48.
Ženy - 4,92 km: 1. Wiethakeová 20:43.
BEDFORDVIEW (JAR, půlmaraton)
Muži - 1. Thugwane 1:05:38.
Ženy - 1. Buddová-Pieterseová 1:20:11.
ORLANDO (USA, Walt Disney Marathon)
Muži - 1. Basto (Braz.) 2:18:33, 2. Hinga (Keňa) 2:23:40.
Ženy 1. Altieriová 2:53:10.
BERLÍN (Německo, halový mítink)
Ženy - 300 m: 1. Marxová 37,99.
CARDIFF (Velká Británie, halový mítink)
Muži - 60 m: 1. Malcolm 6,79, 2. K. Williams 6,81.
EAUBONNE (Francie, halový mítink)
Muži - 60 m a 200 m: 1. Tacite 6,81 a 21,81.
MANHATTAN (USA, halový mítink)
Muži - 1000 m: 1. Balgač (Chorv./SMU Dallas) 2:25,96, 2. Lukáš Musil (ČR/SMU Dallas) 2:28,40, 60 m přek.: 1. Macleod (Kan.) 7,80.
BELFAST (Velká Británie, kros IAAF)
Muži - 8 km: 1. Lebeď (Ukr.) 24:45, 2. Gebremariam (Et.) 24:47, 3. Gachara (Keňa) 24:48,...6. R. Limo (Keňa) 24:55.
Ženy - 5 km: 1. Kidaneová (Et.) 16:46, 2. H. Yellingová (Brit.) 17:01, 3. De Reucková (USA) 17:10.
ELGOIBAR (Španělsko, 40. ročník Muguerzova memoriálu v krosu)
Muži - 10,13 km: 1. Bekele (Et.) 30:57, 2. Chepkurui (Keňa) 31:08, 3. J.-L. Martínez 31:17.
Ženy - 6,07 km: 1. Masaiová (Keňa) 20:44, 2. Jepletingová (Keňa) 21:16, 3. Husseinová (Keňa) 21:16.
TEL AVIV (Izrael, Maraton okolo Tiberského jezera)
Muži - 1. M. Taye (Et.) 2:12:45, 2. Bimro 2:15:46.
DORTMUND (Německo, halový mítink)
Muži - 60 m: 1. M. Blume 6,70.
Ženy - 60 m: 1. E. Möllerová 7,23, 60 m přek.: 1. Sprengerová 8,23.
LEVERKUSEN (Německo, halový mítink)
Muži - 60 m přek.: 1. Richardson (USA) 7,83, dálka: 1. Moudrik (Mar.) 769, tyč: 1. Otto 555.
Ženy - výška: 1. Sagonasová 187.
ERFURT (Německo, halový mítink)
Ženy - 3000 m: 1. Friedrichová 9:07,83, 2. Schulzová 9:08,12, dálka: 1. Kavelová 640, 2. Beckerová (německá rekordmanka ve skoku o tyči) 598.
IERAPETRA (Řecko, halový mítink)
Ženy - dálka: 1. Pilatouová 647, 2. Vasdekiová 623.
SOLUŇ (Řecko, halový mítink)
Ženy - tyč: 1. Tsiliggiriová 420.
NEW YORK (USA, halový mítink)
Muži - 500 m: 1. O. Taylor 1:03,49, břemeno: 1. T. Freeman 20,52.
Ženy - 400 m: 1. Pompeyová (Guyana) 53,27.
WEST POINT (USA, halový mítink)
Muži - 60 m: 1. Smoots 6,71, 60 m přek.: 1. Moore 7,78.
AIR FORCE ACADEMY (USA, halový mítink)
Muži - 400 m: 1. Jam. Davis 46,81, tyč: 1. Manson 550.
FAIRFAX (USA, halový mítink)
Muži - 60 m: 1. Trammell 6,61, 60 m přek.: 1. A. Johnson 7,48, 2. Wignall (Jam.) 7,67.
Ženy - 60 m a 200 m: 1. Baileyová (Jam.) 7,43 a 24,06, 400 m: 1. Demusová 55,61, 500 m: 1. D. Washingtonová 1:11,34, 60 m přek.: 1. Morrisonová 8,14.
BRATISLAVA (Slovensko, halový mítink)
Muži: 60 m: 1. Gajdoš (ATU Košice) 6,97, 2. Klvaňa (ČR) 7,14, 200 m: 1. Klvaňa 22,22, 2. Gajdoš 22,63, 400 m: 1. Moravčík (AK Malacky) 51,89, 800 m: 1. Pokrývka (STU Bratislava) 2:00,87, 3000 m: 1. Fedák (STU Bratislava) 8:30,63, 2. Hanzel (UK Bratislava) 8:36,28, výška: 1. Spalovský (STU Bratislava) 200, tyč: 1. M. Haraksim (ATU Košice) 450, dálka: 1. Wagner (ČR) 701.
Ženy - 60 m: 1. Ivanová (UK Bratislava) 7,66, 2. Darmovzalová (ČR) 7,77, 2. Čechová (ČR) 7,84, 4. Micháliková (UK Bratislava) 7,85, 200 m: 1. Micháliková 25,60, 2. Darmovzalová 25,68, 400 m: 1. Sedláková (AK Malacky) 62,73, 800 m: 1. Pavlovičová (AK N. Zámky) 2:22,57, 1500 m a 3000 m: 1. Janečková (LAVO Bardejov) 5:00,20 a 10:02,55, výška: 1. Srnková (Vital Bratislava) 172, dálka: 1. Darmovzalová (ČR) 613.