V Prima Baru si zatím připadáte jako u Suchánků

  22:53aktualizováno  11. července 10:43
Televizní diváci dostali první příděl letní zábavy v Prima Baru v pondělí večer, ve skutečnosti se ale jeho dveře otevřely pozvaným hostům už v neděli. Zábava se rozjížděla pomalu, ale přece, i když díky zmateným soutěžícím často vysychalo mnohým v hrdle.

Novopečení barmani se seznamují s Barem. | foto: Petr PilařiDNES.cz

Soutěžící jsou rozděleni do dvou týmů. Ze známých tváří hájí žluté Anife Vyskočilová a syn známého baviče Pavel Novotný, červené doplňuje zpěvák Tomáš Savka.

Oba týmy mezi sebou soutěží o přízeň návštěvníků a diváků Baru, ale příliš to tak nevypadalo. V Baru panoval zmatek a barmani teprve procházeli školením práce s kasou nebo se motali za barem i na place jako v bludišti. Další zmatky způsobilo placení jen některých druhů pití.

Po usednutí k jednomu ze stolků se na obsluhu čekalo poměrně dlouho, a tak si větší pozornost zasloužila Vendula Svobodová, která proplula lokálem s velkou družinou svých kamarádek a zamířily na venkovní zahrádku - samozřejmě jakmile zahlédly kameru, okamžitě nasadily americký úsměv.

Pak už se na mě ale doslova vrhla barmanka Marcela, která ale nikde na uniformě neměla jméno, a tak si pro celý večer vysloužila označení "červená slečna". Bohužel se díky své aktivitě stala pro celý večer také obětí mého kritického pera. S mým džusem si to po dlouhé době utíkala na druhou stranu Baru. "Ježiš, kam to nesu?! No to začíná brzo - hned na začátku," zarazila se.

"Červená slečna" bude asi nejvýraznější osobností celé show. Asi proto dostávala hlavně ona "rady" od manažera. Vzápětí ale sama zpražila žlutého kolegu, který jí místo lahvičky s vodou podal pro hosta plně nalitou sklenici vody. "To mi nemůžeš dát. To se nedělá. Kdes to viděl?" Bude kolem ní hodně veselo, protože se hned po otevření Baru stihla během večera pohádat se třemi kolegy. U nás si to ale rozlila tím, že koktejlový hit posledních let vyslovovala jako MOJITO.

Pasivním žluťáskům velmi vylepšuje image Anife. Je neuvěřitelně kamarádská a nápomocná opravdu ke všem, dokonce k červeným soupeřům. Hostům roznášela po stolech svíčky jako její specialitu pro zpříjemnění atmosféry, kolegům pomáhala s markováním útrat, tmelila kolektiv. Když na sklonku dne přiběhla vyděšená k našemu stolu, oči navrch hlavy a na podnosu vodku a tonik, působila opravdu roztomile: "Mám tady vodku a tonic. Pro Vás?... A nevíte, pro koho to bylo? Mi to šoupli jen tak."

Dříve zmíněné čekání ale nebylo nic proti čekání, když jsme po půlnoci zasedli s kamarádkou přímo na bar před kasu, kde se to barmany doslova hemžilo, ale hosty jako by neviděli. Po pěti minutách a prosebném volání "Haló, haló!" jsme odchytli žlutou Anife, zda mají nealkoholické koktejly a může nám nějaký doporučit. Dostali jsme barový lístek, ale nakonec se rozhodli pro osvědčený džus.

Čekali jsme dalších pět minut, deset minut, ... Bez protahování - celkem to dalo dvacet jedna minut a nějakou vteřinu, než na tisící "Haló, haló!" zareagovala Anife podruhé. Byla velmi milá, džusy okamžitě donesla, ale pravděpodobně se změnilo po půlnoci účtování a s úsměvem jsem dostali také účet. A tady pozor.

Pokud se budete chtít reality show přímo zúčastnit a rozhodne se Bar navštívit, máme pro Vás velké varování. Provětrání hlavy v příjemném prostředí říčních lázní na břehu Vltavy Vám může řádně provětrat i peněženku. Zmíněné MOJITO pořídíte za 140 Kč a nealko za (i na Prahu dosti vysokých) 35 Kč.

Abychom nebyli jen kritičtí, celý večer korunoval velký ohňostroj, který se opravdu povedl. Zábava se během večera také rozjela a sedět na břehu Vltavy na písečné pláži před Barem, hvězdy nad Vámi, kolem plamínky loučí, to nenajdete všude.

Stejný úspěch mělo i barmansko-ohňové vystoupení, které bude s roadshow Baru křižovat v plechových autobusech během prázdnin celou republiku s dalším doprovodným programem a soutěžemi. Roadshow moderují neVyVolení druhé řady Martin Hranáč a Petr Stanovský, kteří si navzájem za asistence ředitele TV Prima Martina Dvořáka ozkoušeli "bodyshots". Škoda, že Martinovy pokusy o vtipné moderování za každou cenu a zviditelňování se čtyřprocentními pózami ve výsledku působily spíše trapně.

Bar je na samém začátku a má své mouchy. Až je vychytá, bude určitě jedním z míst, kam by se lidé mohli nejen během léta vracet za zábavou a odpočinkem.

Autoři:

Nejčtenější

Tomáši Řepkovi výrazně zkrátili trest. Ještě letos by mohl být doma

Tomáš Řepka

Fotbalista Tomáš Řepka (45) má šanci, že se dostane na svobodu mnohem dřív než za dva a půl roku. Ještě před nástupem...

Jsem šťastná a těším se. Špatně mi bylo jen chvíli, říká těhotná Šafářová

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec

Lucie Šafářová (32) nedávno skončila s tenisem, Tomáš Plekanec (36) si po tahanicích přivezl z Kanady domů oba syny....

Prokuratura stáhla obvinění Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování

Herec Kevin Spacey u soudu (7. ledna 2019)

Americká prokuratura zbavila herce Kevina Spaceho obvinění ze sexuálního obtěžování. Toho se měl podle obžaloby...

Gott dokázal elegantně spolupracovat i s minulým režimem, říká Fanánek

Lou Fanánek Hagen na křtu CD skupiny Tři sestry Fernet Underground (22. 5. 2015)

I když je kapela Lou Fanánka Hagena (53) tvorbě Karla Gotta (79) vzdálená, mistr má ve Fanánkovi obdivovatele. „V 80....

Oldřich Kaiser prodělal infarkt. Skončil na jednotce intenzivní péče

Oldřich Kaiser (1. března 2017)

Herec Oldřich Kaiser (64) skončil po prodělaném infarktu myokardu na jednotce intenzivní péče v jedné z pražských...

Další z rubriky

OBRAZEM: Tanec místo ryb. S Vágnerem je desítka StarDance kompletní

Michaela Nováková a Jakub Vágner ve StarDance X

Herci, zpěváci, biatlonistka, youtuber, spisovatelka a také rybář. Tito všichni na podzim zabojují o titul král a...

Roman Vojtek se podruhé oženil. Vzal si o patnáct let mladší kolegyni

Petra Vraspírová a Roman Vojtek na přehlídce kolekce Asia od návrhářky Natali...

Roman Vojtek (47) si po tříleté známosti vzal svou přítelkyni, muzikálovou zpěvačku Petru Vraspírovou (32). Herec i...

Šediny a vrásky. Mareš, Klumová a další slavní zestárli díky aplikaci

Celebrity si na sociálních sítích dobrovolně přidávají roky s pomocí mobilní...

Sociální sítě zahltily upravené fotografie celebrit znázorňující je v pokročilém věku. Díky mobilní aplikaci se do...

Advantage Consulting, s.r.o.
ELEKTROMECHANIK V JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU

Advantage Consulting, s.r.o.
Pardubický kraj
nabízený plat: 25 000 - 29 000 Kč

Najdete na iDNES.cz