Jsem vztekloun. Můj manžel by mohl vyprávět, říká Patricie Pagáčová

  0:20aktualizováno  0:20
Patricie Pagáčová (30), za svobodna Solaříková, se svěřila s tím, že před svatbou navštěvovali s manželem Tiborem Pagáčem (27) pravidelně lekce tance. V rozhovoru pro iDNES.cz herečka zmínila i to, že fanoušci ji budou moci brzy vidět v nové roli v jednom z českých seriálů.

Patricii Pagáčovou čeká po svatbě mnoho nových výzev. Jednou z nich je i účast v projektu Roztančené divadlo, kde bude na jaře v souboji spolu s přiděleným tanečním partnerem reprezentovat městská divadla pražská. 

Fotogalerie

Herečka přiznává, že neabsolvovala taneční a tančí jen tehdy, pokud má v sobě alespoň minimální množství alkoholu. „Jinak moc ne. Ale baví mě to a těším se také, že se něco nového naučím,“ říká. 

„Tanec je hodně náročný. Na svatbu kamarádky jsme s přáteli připravovali šestiminutovou taneční choreografii, a tak dobře vím, že člověk se u toho vážně dost zapotí. Mám snad docela dobrou fyzičku. Nejsem úplně extrémní lenochod a dělám i různé sporty. Takže věřím, že to se mnou nebude tak hrozné,“ míní Pagáčová. 

Na své vlastní svatbě předváděla svatebčanům s manželem kromě klasického prvního pomalého svatebního tance novomanželů také vystoupení ve stylu Freda Astaira a Ginger Rogersové. 

„Můj muž se kdysi dávno vsadil se svým kamarádem, že toto bude tančit na své svatbě. A já jsem to samozřejmě odskákala. Chodili jsme spolu pravidelně na taneční lekce, byli jsme celkem asi na osmi. Naťukli jsme v průběhu zkoušení i opravdu svižný tanec quickstep. Ten je jedním ze standardních tanců nazývaný také rychlý foxtrot. Je to příšernost. Můj mozek ty kroky moc nepobíral. Takže v březnu to bude asi vtipné,“ směje se herečka. 

23.srpna 2019 v 12:55, příspěvek archivován: 24.září 2019 v 10:19

Kdo bude jejím tanečním partnerem v Roztančeném divadle, Pagáčová zatím neví. Už nyní však tvrdí, že to její partner bude mít nejspíš těžké. „Co se týká toho, jaká jsem studentka, musím přiznat, že nikdy jsem nebyla vyloženě šprtka a první trojku jsem dostala snad už ve třetí třídě,“ vzpomíná. 

„Jsem hrozný vztekloun, a když mi něco nejde, tak se vztekám o to víc a jsem naštvaná na sebe. A vlastně i na všechny ostatní, i když oni za to nemůžou. Chudák můj tanečník to nejspíš bude mít se mnou hodně těžké. Můj muž by mohl vyprávět,“ říká. 

Patricii Pagáčovou budou moci fanoušci vidět také v jednom z českých seriálů. Na svou novou roli se herečka moc těší. Vzhledem k tomu, že na obrazovkách se objeví možná až po novém roce, zatím nemůže prozradit nic více než to, že ji diváci uvidí v úplně jiné roli, než jsou zvyklí. „Dalšího desetiletí v seriálu, jako tomu bylo u Ulice, bych se raději vyvarovala. I když nikdy neříkej nikdy. Uvidíme, jak se chytím u diváků, jak mi to půjde a jak mě to bude bavit,“ dodává.

Autoři: ,
  • Nejčtenější

Osud mu nadělil poměrně těžký konec, říká o manželovi Olga Menzelová

Režisér Jiří Menzel (81) se stále zotavuje po vážné nemoci. Již rok se o něj většinu času v domácí péči stará jeho...

Angelina Jolie: Ke konci vztahu s Bradem jsem se nepoznávala

Herečka Angelina Jolie se vrací na plátna kin jako čarodějnice Zloba. Zopakování role pro ni byla cesta, jak v sobě...

Kdybych jen ležel a koukal do stropu, to by byl konec, říká Jančařík

Moderátor Michal Jančařík (44) se svěřil s tím, co mu v poslední době dělá největší radost a jak ho v životě posunuly...

Moderátor Jan Rosák měl srdeční příhodu, postihla ho za volantem

Moderátor Jan Rosák měl štěstí v neštěstí. Když řídil svůj automobil, postihla ho srdeční příhoda. V tu chvíli s ním v...

Alkohol už si nedám. Všechno je jen v hlavě, říká Václav Noid Bárta

Václava „Noida“ Bártu (38) čeká jeho první soutěž v kulturistice. Herec se v rozhovoru pro iDNES.cz svěřil s tím, kdy...

Premium

Test kávy v kapslích: Bezpečné, pohodlné, ale drahé potěšení

V kavárně určitě najdete zajímavější druhy kávy, rozpustná je zase levnější. Test jsme zaměřili na kávu v kapslích, z...

Premium

Dějiny čtvrcení v Praze. Nejděsivější případy rozřezaných těl

Děsivé kriminální případy. O těchto čtyřech vraždách mluvila celá republika. Brutální a hrůzostrašné „kouskování“...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

  • Další z rubriky
Premium

Homosexuální páry mají Výměně manželek ohlasy, říká režisérka

Kreativní producentka a režisérka Jana Rezková natáčí už patnáct let úspěšnou reality show Výměna manželek. Navštívila...

Princ Harry přiznal napětí ve vztahu s bratrem Williamem

Po několika měsících spekulací v britských bulvárních médiích princ Harry (35) poprvé přiznal, že v jeho vztahu s...

Když dvacet večerů lezete lidem do obýváku, má to vliv, říká Balzerová

Letos oslavila kulatiny, televizní diváci si ji pamatují hlavně jako doktorku Čeňkovou, milovníci divadla ji znají i...

Opilá hvězda filmu E.T. – Mimozemšťan skončila ve vězení

Herec Henry Thomas (48), který se proslavil rolí Elliotta ve filmu E.T. – Mimozemšťan, skončil ve washingtonském...

Najdete na iDNES.cz