Kmoníček o soutěži krásy: Cvičil jsem šest hodin denně a učil se chodit

  16:01aktualizováno  16:01
Oficiálně nejkrásnější Čech roku 2018, Muž roku Jiří Kmoníček (24) se nedávno vrátil ze světové soutěže Mister International. Stal se čtvrtým nejkrásnějším mužem na světě a zároveň nejkrásnějším Evropanem. „Cvičil jsem dvakrát denně tři hodiny,“ vzpomíná strojař ze Šestajovic na velké přípravy.

„Na soutěž Mister International jsem se připravoval přes měsíc. Učil jsem se angličtinu, sledoval videa z přehlídek na internetu a učil se chodit, takže jsem vlastně poctivě cvičil nejen v posilovně, ale i chůzi. Měsíc před soutěží jsem pak trénoval každý den, dvakrát denně tři hodiny. Upravil jsem i stravu a celkově jsem zhubl pět kilo a zároveň nabral svalovou hmotu,“ popisuje čtvrtý nejkrásnější muž na světě Jiří Kmoníček, jak se na světovou soutěž krásy připravoval.

Fotogalerie

Nejen ženy tak musejí na postavě pracovat a držet diety, ale i pánové pro krásu musejí trpět. Jirkovi se to vyplatilo. „Finále jsem si užil, po celou dobu příprav jsem se snažil, makal na sobě a bylo vidět, že někteří kluci to podceňovali. 

Na spánek nebylo mnoho času, většinou tak tři až čtyři hodiny a vlastně jsem si vždy musel vybrat, jestli se ochudím o nějakou hodinu spánku a půjdu cvičit nebo jestli budu spát. Hlídal jsem si i jídlo, abych jedl zdravě a nepřejídal se jako jiní, takže chvílemi jsem únavu hodně pociťoval,“ říká Kmoníček.

Finále se uskutečnilo v neděli 24. února. Celkovým vítězem se ze 39 soutěžících stal zástupce Vietnamu Trinh Bao. Ve finálové trojce skončili ještě Waikin Kwan z Hong Kongu a Francesco Piscitelli z Venezuely. Čím Kmoníček zaujal porotu a uspěl? „Bylo to asi všechno dohromady. Choval jsem se slušně, snažil se reprezentativně vystupovat, určitě to byla i postava, charisma, odpovědi při rozhovorech,“ vzpomíná strojař ze Šestajovic u Prahy.

26.února 2019 v 07:56, příspěvek archivován: 14.března 2019 v 11:16

Díky obrovskému úspěchu má prý Kmoníček nyní daleko více nabídek na spolupráci. „V nejbližší době mě čekají přehlídky, zajímavé akce i natáčení seriálu a mám i nějaké podnikatelské plány, zatím ale víc neprozradím. Zároveň jsem i znovu začal chodit do své práce, strojírenské firmy, chybělo mi to, protože mě má práce v rodinné firmě moc baví,“ říká Muž roku 2018.

Kmoníček nedávno vyrazil na transfuzní oddělení Thomayerovi nemocnice darovat krev. Nechyběla ani Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, která darovala krev poprvé a Eva Čerešňáková, která má za sebou více jak dvacet odběrů. „Jsem rád, že jsem mohl přijít na bezplatný odběr krve a podpořit tak dobrou věc. Takových akcí není nikdy dost,“ dodává Kmoníček.

Autor:

Nejčtenější

Zemřel Daniel Nekonečný, samozvaný velvyslanec ministerstva rozkoší

Daniel Nekonečný

Zemřel zpěvák Daniel Nekonečný, bylo mu 52 let. Populární showman a zpěvák působil v kapele Šum svistu a zahrál si...

Hra na kanadskou rodinu skončila, napsal Tomáš Plekanec

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Tomáš Plekanec (36) se vyjádřil k výsledku odvolacího řízení, které proběhlo v Kanadě. Soud nařídil, aby oba nezletilí...

Móda ze Lvů: Sexy Stárková a krásná Boková. Synková a Issová šláply vedle

Móda na udílení cen Český lev (23. března 2019)

Na udílení cen Český lev dámy ukázaly, jak jsou na tom s módou. Některým herečkám se výběr šatů opravdu povedl, jiným...

Youtuberka Třešničková ukázala poprvé od nehody své popálené ruce

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka Kristýna Třešničková (23) utrpěla v září minulého roku na dovolené v Istanbulu závažné popáleniny. Při...

Lucie Vondráčková se syny se musí vrátit zpět do Česka, rozhodl soud

Lucie Vondráčková se syny Adamem Plekancem a Matyášem Plekancem (9. 8. 2018,...

Kanadský odvolací soud rozhodl v návratovém řízení zahájeném na návrh Tomáše Plekance (36) podle Haagské úmluvy o...

Další z rubriky

Už při čtení scénáře jsem se smál, říká hvězda nového seriálu Za oponou

Jaroslav Plesl (8. ledna 2019)

V novém seriálu Za oponou se Jaroslav Plesl (44) objevuje v roli životního zoufalce, netalentovaného herce Kamila...

Rossová brání Jacksona, Streisandová se za své komentáře omluvila

Diana Rossová a Michael Jackson

Diana Rossová (74) se zastala Michaela Jacksona (†50) obviňovaného ze sexuálního zneužívání. Po americké premiéře...

Csáková, Slezáček i Hřebejk vzpomínají na Daniela Nekonečného

Daniel Nekonečný

Ve věku 52 let zemřel český zpěvák, showman, tanečník a herec Daniel Nekonečný. Zpráva o jeho úmrtí mnohé zaskočila. Na...

Jaguar XF 20d AWD 2017 · DPH
Jaguar XF 20d AWD 2017 · DPH

r.v. 2017, naj. 55 247 km, diesel
650 000 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz