Irina Šaiková v reklamě na kosmetiku | foto: Profimedia.cz

Snoubenka fotbalisty Ronalda pózovala nahá, tentokrát dobrovolně

  • 70
Když se naposled objevily nahé snímky modelky Iriny Šaikové v jistém magazínu, rozčilovala se, že pózovala v prádle, které potom bez jejího vědomí vyretušovali. Teď se nechala fotit bez prádla dobrovolně a jistě za tučnou odměnu.

Nahé snímky Šaikové vznikly pro reklamní kampaň na kosmetické přípravky. Pětadvacetiletá kráska na nich pózuje zahalená jen listem nebo úplně nahá ve vaně, v sauně i v přírodě. Ani na jedné z fotek ale není vidět nic z jejích intimních partií.

Fotogalerie

Snoubenka fotbalisty Cristiana Ronalda je snem mnoha mužů. Sama ale tvrdí, že mnoho nabídek od nich nedostává.

"Moc za mnou nechodí, protože jsem stále zaneprázdněná a možná proto, že se mě bojí," řekla modelka časopisu GQ, a i když je už zasnoubená, přidala pár tipů, čemu se vyvarovat na rande s ní.

"Neberte mě nakupovat. Ráda nakupuji sama a trvá mi to, takže nechci, aby na mě někdo spěchal. A nechtějte, abych s vámi hrála videohry. Holky jsou hrozně soutěživé," řekla.

Ideálem pro ni je prý vzdělaný muž. "Mám ráda chytré, vzdělané muže, kteří rádi konverzují," prozradila s tím, že se jí líbí muži v obleku, ale má ráda, když muž oblečením ukáže svou osobnost.

"Vždy se mužům koukám na boty. Největší chybou jsou podle mě příliš krátké kalhoty," dodala.