Hlavním mediálním partnerem olympioniků zůstávají iDNES.cz a MF DNES

28 2013
České olympijské hnutí si pro další čtyři roky vybralo za hlavního mediálního partnera deník MF DNES a internetový portál iDNES.cz. Jeho představitelé a zástupci vydavatelství MAFRA stvrdili pokračující spolupráci podpisem nové smlouvy.

"MAFRA je pro nás tradiční partner. Dohromady spolupracujeme už několikátý olympijský cyklus, navíc teď bychom chtěli společně komunikovat témata, která jsou z našeho pohledu důležitá celospolečensky, a to je především sport jako životní styl," prohlásil šéf Českého olympijského výboru Jiří Kejval.

Zpravodajský portál iDNES.cz je hlavním mediálním partnerem olympioniků od roku 2001, deník MF DNES se jím stal už o tři roky dřív.

Díky této dlouhodobé spolupráci připravují MF DNES a iDNES.cz velmi rozsáhlé zpravodajství jak z letních, tak ze zimních olympijských her. Do dějišť největších sportovních svátků - ať už to byl Vancouver, Londýn, či bude Soči - vždy vysílají silný redaktorský tým včetně fotografů a kameramana. Početnější mívá jen Česká televize.

Hrám v minulosti předcházel speciální tištěný olympijský magazín s podrobným program, na stránkách iDNES.cz pak vznikla speciální olympijská příloha.

"Čtenáři iDNES.cz a  MF DNES se opět mohou těšit na exkluzivní zpravodajství ze sportovišť, ale i ze zákulisí olympijských her. Jsem přesvědčený, že na své si přijdou nejen sportovní fanoušci, ale i ostatní čtenáři," řekl Roman Latuske, člen představenstva mediální skupiny MAFRA.

Alena Kindová a Jiří Kejval za Českou olympijskou a Petr Marek s Romanem

Alena Kindová a Jiří Kejval za Českou olympijskou a Petr Marek s Romanem Latuskem za představenstvo MAFRA a.s. podepisují novou smlouvu o mediálním partnerství.

Autoři: ,

Nejčtenější

Další z rubriky

Károlyi má cenu Mezinárodního olympijského výboru, gratuloval mu i Gott

Ombudsman Českého olympijského výboru Alexander Károlyi převzal ocenění...

Ombudsman Českého olympijského výboru (ČOV) Alexander Károlyi dnes převzal cenu Mezinárodního...

Spolupráce ČOV a Škody končí. České olympioniky bude podporovat Toyota

Olympijské kruhy

Český olympijský výbor bude mít od roku 2019 nového generálního partnera. Škodu Auto, se kterou ČOV...

Ruský curler Krušelnickij dostal za doping na OH čtyřletý distanc

Alexandr Krušelnickij z ruského týmu v curlingovém zápolení smíšených dvojic

Ruský curler Alexandr Krušelnickij dostal za doping na olympijských hrách v Pchjongčchangu čtyřletý...

Najdete na iDNES.cz