Vánoce se ponesou ve znamení slev zařízení. Bonusy rozdává i O2

  0:07aktualizováno  0:07
Operátor O2 jako druhý tuzemský operátor představil svou letošní vánoční nabídku. Stejně jako u konkurenčního T-Mobilu se zaměřuje především na slevy vybraných zařízení. Zákazníkům rovněž umožní jejich sčítání, ale jen při pořízení rodinného balíčku.

Vánoční nadílka O2 přinese až dvacetitisícový bonus na zařízení | foto: O2

Vánoční nabídka u O2 startuje 1. listopadu a operátor si letos pro zákazníky přichystal čtyřtisícovou slevu na vybrané mobilní telefony Samsung a Huawei či na vybrané tablety a notebooky Lenovo. Podmínkou získání bonusu je nicméně nutnost pořízení nového tarifu s měsíční útratou nad 500 korun.

Reálná sleva je nicméně u některých modelů nižší než avizované čtyři tisíce, u jiných naopak o něco vyšší. Týká se to vesměs modelů, které lze při splnění výše uvedené podmínky získat jen za pouhou korunu. Jmenovitě tedy u Huaweie Y5 (2018) s původní cenou 2 795 Kč, Huaweie Y6 Prime (2018) s běžnou cenou 3 795 Kč, Samsungu Galaxy J4+ (standardně 4 495 Kč) a také u tabletů a notebooků Lenovo.

Bonusy lze navíc sčítat. Platí to ovšem pouze v případě pořízení rodinného balíčku O2 Spolu kombinujícího neomezené mobilní tarify s O2 TV a Internetem na doma. V takovém případě může celková sleva dosáhnout až 20 tisíc korun.

Přehled bonusů letošní vánoční nabídky O2

Mobily za výhodnější cenu získají nicméně i stávající zákazníci O2 a to bez ohledu na využívanou službu. Operátor všem zákazníkům, tedy jak s mobilními tarify nebo předplacenými službami, tak s Internetem na doma či O2 TV, poskytne v rámci věrnostního programu O2 Extra výhody až třítisícovou slevu na mobilní telefony Samsung a Huawei. Předplacenkáři pak navíc o letošních Vánocích získají hned dvě výhody za jedno dobití (standardně pouze jedna).

Operátor nezapomněl ani na uživatele pevného internetu, pro něž si připravil notebook Lenovo ideapad S130 11 včetně modemu jen za 495 korun. Tato více než osmitisícová sleva má ovšem podmínku a tou je nutnost pořízení balíčku pevného a mobilního internetu.

Nabídka O2 se tak v mnohém podobá minulý týden představené vánoční nadílce konkurenčního T-Mobilu, jehož zákazníci mohou v rámci programu Magenta 1 nasčítat dílčí dotace a získat tak vybrané zařízení už od jedné koruny (více viz Vánoce u T-Mobilu: smartphony už za korunu a slevy na elektroniku). Vodafone svou letošní vánoční kampaň dosud nepředstavil.

Autor:

Nejčtenější

Co letos předvádíte, je neuvěřitelná drzost, spílají zákazníci Vodafonu

Ilustrační snímek

Když v květnu rozeslal Vodafone textovku informující o změně tarifikace u předplacenek, zvedlo to vlnu nevole....

Mohla to být šílenost léta. Alza si však z lidí i médií jen vystřelila

Za iPhone zdarma si chtěl nechat na záda vytetovat maskota internetového...

Byla by to další soutěž, na kterou by si za pár dní nikdo nevzpomněl. Jeden ze statusů pod facebookovým příspěvkem Alzy...

Internet šílí z aplikace, která vás ukáže jako starce. Může to mít háček

Aplikace FaceApp vám ukáže, jak budete vypadat ve stáří

Populární ruská aplikace FaceApp se stala hitem internetu, má ovšem jednu velmi stinnou stránku. Potřebuje totiž...

Když si nevypnu mobil, spadne letadlo, myslí si každý pátý pasažér

Mobil v letadle

Průzkum amerického operátora AT&T ukázal, jak lidé vnímají zákaz používání telefonu v letadle. Někteří pasažéři mají o...

Apple chystá levný iPhone se snímačem otisků. Nebude pro každého

iPhone XR je z aktuální kolekce nejprodávanějším modelem. V Číně kupující...

Applu v poslední době slábne odbyt iPhonů a velký propad prodejů firma utrpěla v Číně. Zvrátit to má nový cenově...

Další z rubriky

Jak se vyhnout kolonám. Přivstaňte si, nebo počkejte, radí operátor

Kvůli zprovoznění části dálnice D1 a zakreslení vodorovného značení na 45....

Pracovní doba skončila, dovolená začala. Rychle domu, naložit věci a rodinu do auta a hurá třeba k moři. Podobně smýšlí...

Aukce kmitočtů pro 5G vynese minimálně 6,3 miliardy korun

Český telekomunikační úřad

Český telekomunikační úřad (ČTÚ) zveřejnil navrhované podmínky aukce frekvencí v pásmech 700 MHz a 3,5 GHz pro sítě...

Vodafone si v Česku vybral své laboratorní město. Testuje tam 5G

Vodafone v Karlových Varech experimentuje s 5G sítí.

Podobně jako si v O2 zvolili za „živou testovací laboratoř“ středočeský Kolín, i operátor Vodafone si vybral své město,...

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.

Najdete na iDNES.cz