Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Realme GT 2

Nenechte se nachytat. Některé smartphony klamou jménem horší výbavu

Premium

Nesou sice jméno prémiové řady, do špičkové výbavy mají však hodně daleko. Někteří výrobci i po letech zkoušejí poměrně známý trik, jak vylepšit úvodní postavení jinak průměrných modelů. Stačí si...

23. července 2022

Zelená je nová bílá, modrá, duhová. Kdysi to byla raritní barva mobilů

Barvy mobilů podléhají módním trendům stejně jako barvy aut nebo oblečení. Aktuálně frčí zelená v nejrůznějších odstínech. Apple ji nyní doplnil do nabídky modelů 13 a 13 Pro.

17. března 2022  6:03

Skoro stejně dobrý jako lepší brácha. Ovšem za výrazně nižší cenu

Barcelona (Od zpravodajů Mobil.iDNES.cz) Realme na veletrhu MWC v Barceloně představilo pro evropské trhy dvojici modelů GT 2 a GT 2 Pro. Jsou to nejvybavenější modely značky. Pro běžného zákazníka bude zajímavější levnější model GT 2.

1. března 2022  1:03

Raketové nabíjení a mikroskop. Realme má první opravdový top model

Barcelona (Od zpravodajů Mobil.iDNES.cz) Pro evropskou premiéru modelu GT 2 Pro si Realme vybralo veletrh MWC v Barceloně. Výbava přístroje je výborná, některé parametry jsou nadprůměrné. Hraje se zde i na ekologickou notu. Cenou se telefon...

28. února 2022  14:17

Realme ukázalo GT 2 Pro. Úniky tentokrát design vůbec netrefily

Realme dávkuje informace o chystaném top modelu GT 2 Pro jako seriál. Nejprve zveřejnilo některé technické finesy novinky, následně oznámilo termín premiéry a nyní ukázalo design telefonu.

23. prosince 2021  1:08