Kalibrace displeje, rozvrh hodin, RSS čtečka či nákupní lístek (PalmareFreeware 122)

aktualizováno  1. ledna 0001 
Další aplikace z naší freewarové rubriky čekají na vaše stažení. Můžete si přečíst například o programu Shoplist!, který usnadní vaše nakupování. Backup pomůže se zálohováním, Recal vykalibruje displej, TaskPlus zase zobrazí úkoly z Outlooku v Today.
Pokud patříte mezi fanoušky programů, za které nemusíte platit, zveme vás na další procházku z této softwarové kategorie. Na vaše kapesní počítače míří další programy ze světa PDA freeware.

Naše downloadové odkazy směrují většinou mimo náš server. Nemůžeme ovlivnit to, že tvůrce aplikace změní odkaz, aplikaci stáhne, či jeho server má výpadky. Nemůžeme samozřejmě zajišťovat rozesílání takto problémových aplikací e-mailem. Z tohoto důvodu jsme ovšem rádi, když nás na problémy s downloady upozorníte - většina z nich je totiž způsobena novou verzí a změnou URL. Děkujeme za pochopení.

PALM OS     

ShopList! 2005

Program ShopList! 2005 je aplikací sloužící k zaznamenávání věcí, které se chystáte koupit. ShopList! 2005 nahrazuje oblíbené papírové lístečky, do programu lze vkládat kromě přednastavených názvů potravin také vlastní věci, jejich cenu, která se sčítá, tudíž máte nad nákupem kontrolu atd.
Verze 2005 je pokračovatelem původního programu ShopList!, je však kompletně přepsaná a obsahuje mnoho nových "fíčurek".

PalmareFreeware

Stahujte zde 

Backup v1.0

Backup je další z řady zálohovacích programů. Tento umožní jednoduché překopírování všech položek z ROM na paměťovou kartu a v případě potřeby následné vrácení z ní zpět do paměti. Jedinou větší výtkou od uživatelů je pomalost programu, která snad bude odstraněna v dalších verzích.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

Jot Log 1.0 

Další čekatel na roli vašeho favorita v kategorii jednodušších kreslících aplikací. U těchto programů je to vždy o designu, dobrém pocitu z používání. Nic vám nebrání vyzkoušet tento freewarový program osvědčeného výrobce programů pro PalmOS.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

Recal v1r4

Trápí vás často nepřesný displej? Pak použijte utilitku Recal, která se postará o jeho kalibraci. Program tak učiní po každém resetu palmu či po HotSyncu.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

POCKET PC    

PocketTimeTable v1.0

PocketTimeTable je program, který potěší všechny studenty i učitele. Aplikace umožňuje zaznamenávání předmětů, jejich vyučujících i komentářů k nim do přehledného rozvrhu.
Program ke svému chodu vyžaduje .NET CF runtimes for PPC 2002 devices a nainstalovaný SQL Server CE.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

PocketAMP v2.0 RC

PocketAMP je propracovaný přehrávač MIDI souborů, který ve standardní nabídce aplikací Windows Mobile chybí. Program vychází z populární aplikace Timidity a kromě přehrávání umožňuje zobrazení souborů v playlistu, jejich editaci a mnoho dalšího.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

TaskPlus v1.40

TaskPlus je plug-inem, který zobrazí úkoly z Outlook PocketPC v Today obrazovce. Viditelné jsou pouze nedokončené úkoly (s počátečním a konečným datem), program, jehož autorem je Kokot Grzegorz, dokáže zobrazit také narozeniny a znamení zvěrokruhu z kontaktů PocketPC Outlooku.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

News Monger v0.32

Hledáte-li pro svůj kapesní počítač RSS čtečku, vyzkoušejte News Monger. Program podporuje hned několik verzí RSS (0.90, 0.91, 0.92, and 2.0.1), umožňuje organizovat RSS kanály do kategorií či podporuje některá VGA zařízení. Aplikace však zatím plně nezvládá landscape mód.

PalmareFreeware

Stahujte zde 

 

Nejčtenější

Neuvěřitelné. Xiaomi má fotomobil se 48 megapixely pod tři a půl tisíce

Xiaomi Redmi Note 7

Nejnovější přírůstek do rodiny zařízení Xiaomi se pokusí utéct konkurenci. Má totiž fotoaparát s nejvyšším rozlišením...

Z auta už nebudeme koukat. Místo oken budou displeje

CES 2019 výstaviště 4

Lasvegaský veletrh CES patří bezesporu mezi nejočekávanější akce roku. Nejen mobilní výrobci totiž v městě hříchu...

Babiš ukázal řediteli Vodafonu grafy. Data jsou v Česku drahá

Cena mobilních dat je vládní priorita, říká Babiš

Premiér Babiš ve videu na svém facebookovém profilu odpověděl na otázku, jestli jeho strana ANO bude řešit vysoké ceny...

Honor s průstřelem displeje má zázračný 3D foťák a nebude drahý

Honor View 20

Značka Honor postupně představuje svůj nový špičkový smartphone View 20. V Číně ho nejprve ukázala coby model V20, teď...

LG předvedlo krásné chytré hodinky, mají skutečné ručičky

Chytré hodinky LG Watch W7

Už v závěru loňského roku představilo LG nové chytré hodinky s operačním systémem Wear OS od Googlu. Novinek na tomto...

Další z rubriky

Sem chodí smartphony umřít. Aplikaci lze použít jen s vybitou baterií

Die With Me

Aplikace s názvem Umři se mnou má velmi neobvyklé omezení. Nemůžete ji zapnout, pokud máte telefon nabitý víc než na...

Aplikace ukazovala otravující čísla. Data kradl antivir přímo z mobilů

Škodlivý kód Cooligan napadá zařízení s Androidem 4 a 5

Zajímavý model vymyslelo studio DU. Jedna jejich android aplikace ukazovala, kdo volá, včetně obtěžujících čísel...

Záchranku volejte přes aplikaci. Pomoc je rychlejší než při volání na 155

Simulovaná dopravní nehoda jako praktická ukázka fungování mobilní aplikace...

„Záchranná služba, tísňová linka, dobrý den,“ ohlašuje se operátorka volajícímu, který se stal svědkem dopravní nehody....

Najdete na iDNES.cz