Návodů, jak vybalancovat péči o dítě a práci zároveň, je spousta. A většinou mají jedno společné, moc nefungují. 

Dominika Špačková, zakladatelka projektu Maminkatelky, recept, zdá se, našla a ráda se s vámi o něj podělí.


Jako pracující maminka, která je bez babiček, navíc s partnerem víc mimo republiku než doma, moc dobře vím, že zvládnout dítě i práci není žádný med. Důvodů, proč se cítit jako hadr na holi, je rozhodně víc než dost. Vždycky ale máte na výběr, jestli si necháte svoji spokojenost vzít, nebo ji začnete rozvíjet. Já se rozhodla pro tu druhou variantu a sama na sobě jsem si vyzkoušela systém pravidel, která fungují a vřele je doporučuji i vám.


Když si člověk uvědomí, že není tak spokojený, jak by chtěl, nelze si vzít náplast s názvem spokojený život, nalepit a počkat, až se rána zacelí. Rozvíjet spokojenost vyžaduje práci a energii. Ale věřte mi, vyplatí se to! Na žádná zázračná rychlá kouzla nesázejte, postupovat musíte hezky krok za krokem.7 kroků, jak spojit mateřství a kariéru najdete v Ženě a život číslo 7 na straně 36-40!


Máte své osvědčené metody, jak sladit péči o rodinu s prací? A co naopak vůbec nefunguje? Diskutujte na Facebooku Žena a život. Autorky pěti nejzajímavějších příspěvků odměníme dárkem – balíčkem kosmetiky Lactacyd Hydro-Balance. Lactacyd Hydro-Balance je krémová mycí emulze bez obsahu mýdla, která díky svému složení napomáhá obnovit přirozenou hydrataci intimních partií. Je obohacena o směs přírodní kyseliny mléčné a výtažek z lotosového květu, který pomáhá pokožku zklidnit, zregenerovat a zanechá ji jemnou a vláčnou. Emulze je hypoalergenní a vhodná pro každodenní používání. 


KOUPIT VYDÁNÍ ČASOPISU S TÍMTO ČLÁNKEM


  22:10,  aktualizováno  25. března 2019 19:14