Potřebujete ušetřit více místa v dětském pokoji? Přemýšlíte, jak nejlépe vyřešit prostor v malém bytě? Vlastníte chatu nebo hotel a potřebujete co nejvíce lůžek a zároveň ušetřit prostor? Je zde jedno řešení od Phase.

Phase sedačky vám představují první patrovou sedačku Bergamo. Nabízí plnohodnotné dvě místa na každodenní spaní a je určena do dětských pokojů, malých bytů, hotelů a penzionů.

Pro koho je sedačka určena?


Sedačka Bergamo byla navržena především do dětských pokojů a do malých bytů, kde potřebuje rodina ušetřit co nejvíce prostoru. Na obrázku můžete vidět jak vypadá sedačka Bergamo v garsonce se sedačkou Neapol, která je také od Phase. Obě sedačky jsou určeny na každodenní spaní a obě se dají úplně celé složit, ve dne tak slouží k pohodlnému sezení.


Ptáte se na bezpečnost?


Mechanismus má zabudované dva bezpečnostní zámky, ze kterých se jeden aktivuje automaticky po rozložení a druhý je bezpečnostní zámek na klíč. Je nemožné, aby se mechanizmus složil svévolně a prakticky s ním děti neumí manipulovat.

Jaký má patrová sedačka rozměr a nosnost?


Celá sedačka má rozměr 229 x 100 cm a rozměr matrací na spaní je 190 x 80 cm. Vrchní matrace je dokonce oboustranná, kde jedna strana je určena i pro pohodlné sezení a ta druhá strana je tušší, pro ty, kteří mají rádi tvrdší matraci. Nosnost konstrukce je 100 kg, takže se na ní vyspí i dospělý člověk. Sedačku Bergamo si můžete vyzkoušet na kterékoliv prodejně Phase sedačky v ČR.

www.SedackyPhase.cz

  9:47,  aktualizováno  26. března 2019 17:08