Nedokážete si představit den bez voňavého espressa nebo americana? Dopřávejte si jej ráno, po obědě i odpoledne! S novým plně automatickým kávovarem Philips 5400 Series si svůj šálek připravíte velmi rychle, pohodlně a bez zbytečného zatěžování planety.

Zářijová novinka, plně automatický kávovar Philips 5400 Series s mléčným systémem LatteGo vám připraví hned 12 různých kávových nápojů od klasického espressa přes americano a flat white až po elegantní caffé crema. Výhodou je, že si každý šálek připravíte z čerstvě namletých kávových zrn, takže si káva uchová své aroma a chuť. S tím vám pomohou i odolné, 100% keramické mlýnky, které jsou extrémně přesné a pevné. Také si je můžete nastavit na jeden z 12 stupňů mletí od ultra jemného prášku až po nahrubo namletá zrna.

Externí obrázek

Káva podle nálady
Nebaví vás studovat složité návody? S tímto kávovarem si kávu díky intuitivnímu digitálnímu displeji připravíte jediným dotykem. Máte raději méně intenzivní kávu, nebo si do šálku chcete dát více mléka? Kávovar vám umožní nastavit si intenzitu kávy i objem mléka a kávy, případně zintenzivnit chuť nápoje pomocí speciální funkce Extra shot. Oblíbenou kombinaci si poté můžete uložit na příště do některého ze čtyř uživatelských profilů.

Externí obrázek

Kromě lahodného nápoje vás může hřát i vědomí, že používáním plně automatického kávovaru šetříte planetu – a to v porovnání s kapslemi, které ji naopak zatěžují. Když si dáte denně tři šálky, dovedete si představit, jak velkou hromadu kapslí byste vyprodukovala za rok?

Dokonalá hygiena pro dokonalou kávu
Jestliže na kávě nejvíce milujete lahodnou mléčnou pěnu, tenhle kávovar vás uvede do stavu naprostého blaha. V napěňovací nádobě míchá systém LatteGo vysokou rychlostí mléko se vzduchem a poté přidává do šálku s kávou krémovou vrstvu jemné mléčné pěny o té správné teplotě, aniž by vám ušpinil kuchyňskou linku. Co je ale nejlepší – s kávovarem Philips 5400 Series LatteGo máte vždy jistotu, že si nápoj neznehodnotíte nedostatečnou údržbou kávovaru. Kávovar se po každém připraveném šálku propláchne sám, a mléčný systém LatteGo pak vyčistíte během 15 vteřin. Neobsahuje totiž žádné složité trubičky a hadičky, ale jen napěňovací komoru a spařovací jednotku, které lehce vyndáte a opláchnete. Díky tomu vyčistíte mléčný systém podstatně rychleji, než je u plně automatických kávovarů běžné*. A díky filtru AquaClean zase můžete klidně používat k přípravě kávy kohoutkovou vodu, aniž byste musela řešit vodní kámen. Stačí, když budete filtr pravidelně měnit, a až do 5000 šálků kávy** nemusíte vodní kámen řešit vůbec.

Externí obrázek

Je Philips 5400 Series váš šálek kávy? Zjistěte víc na www.philips.cz/lattego.

* Na základě německého zákaznického testu plnoautomatických kávovarů (2018)

** Založeno na 8 výměnách filtru, jak byly vyžádány přístrojem. Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a frekvenci mytí a čištění.

  9:00