Často se o mužích říká, že často a někdy i rádi zapomínají. Jsou ale ženy, na které nezapomíná:

První francouzský polibek

Průzkumy ukazují, že první ženou (dívkou), která zůstává uložena v paměti není kráska ze školky, ale ta, která mu poprvé vložila jazyk do úst. Tato žena vtáhla jako první muže do tajů intimního života. Nejde o to, jestli byl polibek dobrý nebo špatný, ale byl první.


První orální sex

Další „památeční“ ženou je ta, která poklekla a vzala jeho úd do úst. Všechny víme, že orální sex muži prostě milují. Proto se traduje, že pokud polknete jeho sprema, zůstanete mu uložena v paměti.


První sex

To vás určitě nepřekvapí. Žena, se kterou měl první sex, je ještě o level výše. Přijít o panictví je nezapomenutelný zážitek, jež je tak silný, že na něj nejde zapomenout.


První vážný vztah

Dětské lásky, chození za ruku, rychlovky na jednu noc… Na ty časem zapomene, ale na tu, kterou jako první opravdu miloval? Pokud muž opravdu miluje, tak dotyčná dostává nálepku NEZAPOMENUTELNÁ!


První rozchod

Muž si samozřejmě nepamatuje jen ženy, které na něj byly „hodné“ a zaučovaly jej do tajů lásky. První konec vztahu je situace, jež mu uštědří ránu, která zůstává uložena v hluboko paměti. 


  11:00,  aktualizováno  25. března 2019 20:11