Představujeme novou značku erotických pomu°cek Chakra, která hodlá dobýt český i evropský trh ručně vyráběnými dildy z polodrahokamů bez použití chemikálií či barviv.

Pokud i vy věříte v sílu a energii minerálů, krystalů, polodrahokamů a nejrůznějších drahých kamenů, máme novinku určenou přímo pro vás. Na trh vstupuje nová značka erotických pomůcek CHAKRA, které jsou vyráběny právě z těchto materiálů – z křišťálu, růženínu, jadeitu, obsidiánu nebo ametystu.

„Chceme ukázat, že i intimní pomůcky mohou být něčím, co respektuje vaši osobnost a čím svému tělu prokazujete úctu. Rádi bychom posunuli intimní spojení se sebou samým o úroveň výš, dál od pouhého sexuálního uspokojení se lascivní gumovou napodobeninou penisu.“ uvádí Martin Prošek, zakladatel značky CHAKRA.

Posláním značky je navíc sejmout závoj ze sexuality obecně. „Chceme lehce popíchnout a odtabuizovat tak přirozenou součást našich životů, jakou je sexualita. Chceme ukázat, že se není za co stydět. Vyfoťte svůj CHAKRA a dejte ho klidně na instagram. Ponechme si intimitu pro sebe, ale sexualitu berme jako lidskou přirozenost, kterou není nutné skrývat za zamčenými dveřmi.“ pokračuje Martin Prošek.

A pokud vám esoterika nic neříká? Nevadí. Pomůcky CHAKRA jsou natolik minimalistické, designové a luxusní, že si je i tak na první pohled zamilujete. Stanou se ozdobou vaší domácnosti, za kterou se nebudete muset stydět ani před návštěvou, pokud se váš CHAKRA náhodou objeví neuklizený na nočním stolku.

Při investici do vašeho nového luxusního společníka do ložnice se připravte, že si oproti gumovým výliskům z továrny připlatíte. Nicméně cena úměrně odpovídá tomu, že každá pomůcka CHAKRA je vyráběná ručně a ze 100% přírodních polodrahokamů bez použití chemikálií či barviv. Dle velikosti a druhu minerálu za ni zaplatíte od 1900 Kč do 8700 Kč.

Jak nové erotické hračky vypadají? Podívejte se v naší galerii:


 

  11:01,  aktualizováno  31. března 14:20