Jeden milenec v posteli křičí, jiný zase nevydá ani hlásku. Čtěte, co pro váš vztah znamená, jaké zvuky vyluzuje váš partner při sexu.


Chrochtal


Jak se projevuje: „Chrr..., uh..., hrr!“

Co to znamená: Narazila jste na vášnivce, který se v posteli snaží být pozorný a maximálně se soustředit. Věří, že bez vašeho orgasmu nemůže opustit ložnici, takže když už má s vyvrcholením namále a vy ještě neprotrháváte cílovou pásku, zatíná pánevní svaly a zadržuje dech, jen aby s orgasmem počkal na vás. Jeho úsilí vydržet provází chrochtání a funění.

Co na něj zkuste: Pokud vás štve, jak se uspokojitel bolestivě přemáhá, pomozte mu znovu získat kontrolu nad vlastním vzrušením. Třeba tak, že zpomalíte tempo nebo úplně zastavíte a pár minut se budete pouze líbat. Jestliže přítel není zvyklý v posteli mluvit, můžete ho trochu přibrzdit i lechtivými otázkami typu: „Kdybys pro mě teď mohl udělat cokoliv, co by to bylo?“ Váš hřebec bude muset přemýšlet nad odpovědí a jeho úd se přitom lehce stáhne.Tichošlápek


Jak se projevuje: Zhluboka se nadechuje a vydechuje – a nic víc!

­Co to znamená: Asi vás nepřekvapí, že ticho pod peřinou prozrazuje plachého jedince, který se stydí naplno otevřít stavidla vášně­­. Proč? Možná partnera svazuje představa, že pokud dokáže krotit emoce na uzdě, projevuje tak svou vnitřní sílu. Takový přístup si pak odnáší i do postele, a přestože mu nadrženost doslova prýští z uší, nevypustí ani vzdech.

Co na něj zkuste: Přítel v ložnici zapne zvuk jen v případě, že se bude cítit naprosto uvolněný. Rozpovídat ho bude stát čas a trpělivost. Nejprve mu třeba během předehry pošeptejte jednoduchou otázku, na kterou může odpovědět jen zamručením nebo zavrtěním hlavy: „Líbí se ti, když ti saju ušní lalůček?“ Jakmile přikývne, lehce zasténejte a proneste: „Mě zase vzrušuje, když slyším, jak moc se ti to líbí.“ Milý pochopí, že vás eroticky nabíjí, když vyluzuje lechtivé sténání, a začne se snažit, aby vás v ložnici potěšil ještě víc – svými slovy!


  16:00,  aktualizováno  25. března 2019 21:04