Že muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, je věc známá. Tvoříme protiklady, které se přitahují. Ač si mnohdy nemůžeme přijít na jméno, bez vzájemné existence by byl život nudný. Pokud ale máte doma často dusno, možná je to kvůli něčemu, co pány tvorstva na nás tak irituje. Podívejte se, jaké věci mužům vadí, a zkuste se jim vyvarovat.

Opakování jedné věci stále dokola

V tomto mají pánové pravdu. Ženy jsou expertky neustále omílat stejnou věc dokola. Je jedno, jestli ho milým tónem prosíte o výměnu žárovky měsíc v kuse, třikrát se ho během hodiny zeptáte, jestli nemá hlad, nebo při každé hádce hystericky zmiňujete situaci, jež jste už dávno řešili, výsledek je stejný. Drahé polovičky zase musejí poslouchat to, co už jednou slyšeli a odpověděli. Proto si zapamatujte, jednou a dost. Jinak hrozí, že se na vás partner jednoho krásného dne urve a bude zle. Naštvaná budete hlavně vy, přitom si za to můžete sama.

Druhá matka

Ona: “Miláčku, vezmi si mikinu!” On: “ A je mi zima, nebo jdeme domů?” Známý vtip, který je ovšem ze života. Mateřský pud ukrytý v každé ženě z nás dělá matky i těm, co už jednu mají. Opravdu svému muži nemusíte diktovat, co má, nemá nosit, jaký účes je pro něj nejvhodnější, kdy je čas jíst. Jsou to už velcí kluci, co se umí sami rozhodnout, ač vám to možná nepřijde. Pokud děti nemáte, pořiďte si pejska či kočičku, o ty pečujte. Odstraníte tak jeden z neduhů, jež muži nesnáší.

Jestli chcete být jeho matkou, nedivte se, že se a vás občas utrhne. Stejně jako to dělával u své opravdové maminky.
Témata: Venuše, Mars