Naučte se patřičně využít ty části těla, na které jste pyšná.

1. Zapojte vlasy do hry


Pokud se pyšníte dlouhými loknami, zapojte je do činnosti. Posaďte si partnera čelem k sobě, namotejte mu silný pramen vlasů nebo hedvábnou šálu kolem penisu a začněte s jemným otáčivým pohybem nahoru a dolů. Hlaďte partnera pod varlaty a jemně je přitom nadzdvihujte.

2. Hrajte si s nohama


„Můj muž mě dokáže dovést na pokraj orgasmu jenom tím, že mi olíbává prsty u nohou,“ svěřuje se osmadvacetiletá Helena. Tlakové body mezi prsty na nohou dokážou vyslat signál do třísel; pokud vám to ale přijde zdlouhavé, vydejte se do přítelova klína. Žádný muž neodolá noze v jemné punčoše, smyslně mu hladící vnitřek stehna.

http://gty.im/200069990-001

3. Kouzlete rukama


S vaším přítelem udělá divy pohled na to, jak si při sexu cucáte prst nebo mu ho vkládáte do pusy.
Další tipy: přejíždějte partnerovi nehty kolem bradavek. Střídejte škádlivé doteky se štípanci, které mu dají najevo, že to myslíte vážně. Dejte si načas! Čím déle bude čekat, tím bouřlivější bude závěr.

4. Drážděte partnera ňadry


Poskytněte mu masáž hrudí! Posaďte partnera na postel a sama si sedněte na podlahu tak, aby vaše prsa vytvořila poličku pro jeho varlata. Podložte si předloktím obě ňadra, zakloňte se a rytmickými pohyby vzhůru ho nadzvedávejte tak, aby celá přítelova výbava klouzala dopředu a dozadu. Občas mu přejeďte bradou a potom pusou po penisu a varlatech, abyste dala najevo, co ho ještě čeká.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25