6. Na každou „obyčejnou“ internetovou stránku připadá pět pornostránek.

7. Světový rekord v délce líbání drží italská milenecká dvojice Andrea Sari a Anna Chenová. Ti se na svatého Valentýna roku 2004 vášnivě líbali přesně 31 hodin, 18 minut a 33 sekund. Za svůj ústní výkon poté vyinkasovali šek v přepočtu na dvě stě tisíc korun, kterým si zaplatili neméně vášnivou svatební veselici.

8. Celých deset procent mužů na celém světě je bláhově přesvědčeno, že ženy šílí rozkoší, když se mohou líbat s mužem se strništěm. Pokud by to byli oni, kdo musí druhý den po nájezdu neholené brady nešťastně krotit na obličeji a krku nepříjemnou vyrážku, nejspíš by vyžadovali stejně jako 67 procent žen, aby se drahý před líbáním vyholil dohladka.

http://gty.im/726773229

9. Zvířata šikovně používají podobné sbližovací taktiky jako lidé. Šimpanzi se například s radostí líbají se svými partnery a po hádkách a rozepřích se na usmířenou objímají.

10. Sex je náramně zdravý pro mužské sperma! Jestliže se totiž semeno dlouho nemůže dostat z varlat ven, kazí se a vytvářejí se v něm nejrůznější abnormality velmi nebezpečné pro případný plod. Nezadaní chlapíci by proto měli čile masturbovat, pokud chtějí mít stále připravenou čerstvou dávku zdravého spermatu.

  19:00,  aktualizováno  25. března 2019 22:25